čas serveru: 12:55:31

Název: Jarní den

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4475

Michal Pokluda

Název: Předjaří

Olejová tempera
( signováno vlevo dole, na zadní straně autorský štítek, stav původní )

Rozměr: 50 x 90 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4467

Švecová

Název: Pohled do krajiny

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 75 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4451

Název: Námluvy

Malba na kachly
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 15 x 30 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4497

Jan Malý

Název: Vřesy

Olej / lepenka

Rozměr: 23 x 33 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4484

Josef Procházka

Název: Na řece

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, stav perfektní )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 84 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4347

Příhozy: 114

Název: Příboj

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, kvalitní vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 50 x 66 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4364

Mokrý

Název: Pohled k zámku

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1952, stav slušný )

Rozměr: 26 x 23 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 4375

A. Augusta

Název: Horské jezero

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 35 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4379

Jaroslav Panuška

Název: Matouškova studánka

Kombinovaná technika / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1947, stav slušný )

Rozměr: 17 x 26 cm

Aktuální cena: 18 400 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4342

Název: Praha

Olej / lepenka
( nesignováno, kvalitní rám, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4360

Název: Meandr říčky

Olej / plátno

Rozměr: 67 x 97 cm

Aktuální cena: 17 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4392

Příhozy: 51

L. B. Rotter

Název: Podzimní nálada

Olej / lepenka

Rozměr: 48 x 66 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4359

Název: Kytice

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 57 x 34 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4404

Karel Schadt

Název: Ve stínu stromů

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1928, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
žák Antonína Kalvody

Rozměr: 66 x 81 cm

Aktuální cena: 67 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4351

Příhozy: 85

Gustav Porš

Název: Borovice

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1912, stav slušný )
publikováno " Gustav Porš - Krajinář Vysočiny "
na str. 40

Rozměr: 75 x 65 cm

Aktuální cena: 56 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4348

Příhozy: 72

Robert Jiran

Název: Dívka s jablky

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, datováno 21/22, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 53 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4331

Účastníci: 19

Příhozy: 101

Název: Lovecké zátiší

Olej / lepenka

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4356

Oldřich Koníček

Název: Pohled do kraje

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1923 , stav původní )

Rozměr: 39 x 48 cm

Aktuální cena: 13 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4391

Název: Horské jezero

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 66 cm

Aktuální cena: 1 400 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4354