čas serveru: 11:18:19

Jan Pavlík

Název: Zimní krajina

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5934

Václav Brožík

Název: Rodina

Tuš / papír

Rozměr: 14 x 6,5 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5835

František Jiroudek

Název: V podhůří

Akvarel / papír
( signováno dole uprostřed, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 29 x 43 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 5868

Milovský

Uhel / tužka
rámováno pod sklem

Rozměr: 29 x 24 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 5869

Toyen - Marie Čermínová

Název: Dívka se šiškami

Akvarel / zinkografie
rozměr ve výřezu: 20 x 14 cm

Rozměr: 20 x 14 cm

Aktuální cena: 28 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5849

Příhozy: 58

Luboš Moravec

Název: Sedící dívka

Kov / slitina
mramorový podstavec
( signatura nezjištěna, stav slušný )

Rozměr: výška 9,5 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5900

Václav Brožík

Název: Lucenburkové

Kresba / tužka / papír
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 27,5 x 21,5 cm

Rozměr: 27,5 x 21,5 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5840

Příhozy: 41

Ladislav Pelc

Název: Odpolední kytice

Olej / lepenka
rozměr ve výřezu: 25 x 25 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 25 x 25 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5870

Josef Lada

Název: Prasátko s deštníkem

Kresba / Tuš / papír
( signováno vpravo nahoře, datováno 91, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 16 x 10 cm
znal. razítko Aleš Rezler

Rozměr: 16 x 10 cm

Aktuální cena: 37 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5839

Robert Jiran

Název: Drink na pláži

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, datováno 2021, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 14 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5926

Hanuš Schweiger

Název: Zátiší se džbánem

Akvarel / karton
( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 22 x 14 cm

Rozměr: 22 x 14 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5834

Josef Procházka

Název: Stromy u rybníku

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, dekorativní dobový rám, stav slušný )

Rozměr: 50 x 35 cm

Aktuální cena: 50 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5874

Václav Špála

Název: Žena v klobouku

Pastel / papír
( signováno vlevo dole, datováno 21, stav slušný )
rámováno pod sklem
konzultováno s prof. Dvořákem

Rozměr: 42 x 42 cm

Aktuální cena: 19 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5830

Vladimír Jandejsek

Název: Zátiší s karafou a poháry

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1984, stav slušný )

Rozměr: 34 x 54 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5820

Vojtěch Hynek Popelka

Název: Kachny

Olej / dřevo
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5929

Stanovský

Název: Krajina s potokem

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1959, stav slušný )

Rozměr: 24 x 36 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5911

Název: Osvobození Prahy čínskou lidovou armádou

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2001, stav perfektní )

Rozměr: 55 x 65 cm

Aktuální cena: 42 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5828

Jan Zrzavý

Název: Benátský motiv

Tuš / papír
( signováno vlevo nahoře, datováno 1934, stav původní )
rozměr ve výřezu: 9,5 x 14 cm

Rozměr: 9,5 x 14 cm

Aktuální cena: 20 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5833

Příhozy: 57

Josef Myslbek ml.

Název: Starý pán

( signováno dole dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 21 x 12 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 21 x 12 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 5890

Název: Váza LOETZ

Sklo
( stav slušný )
- sklárna Loetz

Rozměr: výška: 17 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5902