čas serveru: 12:47:09

Karel Schauer

Název: Rozkvetlé stromy

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 50 x 66 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5905

František Foltýn

Název: Studie k Harlekýnovi

Kresba / tuš
( signováno dole uprostřed, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 22 x 14 cm
z pozůstalosti po R. Kepkovi

Rozměr: 22 x 14 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5832

Název: Orange

Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, stav perfektní )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.

Rozměr: 80 x 80 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5825

Ladislav Pelc

Název: Do neznáma

Olej / plátno / sololit
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 35 x 46 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5863

Emanuel Famíra

Název: Zaoceánské lodi

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1967, stav slušný )

Rozměr: 25 x 60 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5892

Příhozy: 47

Vilém Plocek

Název: Nákladní loď

Tempera / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1993, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5872

Josef Svoboda

Název: Bretaňští rybáři

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, bohatě zdobený autorský rám, stav slušný )

Rozměr: 89 x 89 cm

Aktuální cena: 80 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 5810

Příhozy: 64

Ladislav Stejskal

Název: Zátiší s jablky a džbánem

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5862

Vladimír Jandejsek

Název: Strojek alla Gross

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1988, stav slušný )

Rozměr: 45 x 34 cm

Aktuální cena: 2 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5819

Luboš Moravec

Název: Žena s květinou

Kov / slitina
mramorový podstavec
( signováno L M, stav slušný )

Rozměr: výška 21,5 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5899

František Líbal

Název: Praha

Olej / plátno

Rozměr: 72 x 100 cm

Aktuální cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5814

Jiří Peca

Název: Praha

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2013, stav slušný )

Rozměr: 111 x 122 cm

Aktuální cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5895

Název: Bydlení na golfu

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2023, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 38 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5827

Pavel Müller

Název: Variace na růžovou

Email / plátno

Rozměr: 65 x 50 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Id aukce: 5878

Jan Rapin

Název: Kira

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Jan Rapin se narodil 1956 v Praze.

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5823

Karel Černý

Název: Kuřák

Kresba / tužka / papír
( signováno vpravo dole, datováno 56, stav původní )

Rozměr: 20 x 15 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5847

Josef Dubiel von LeRach

Název: Ateliér

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Josef Dubiel von LeRach
narozen: 8. ledna 1951
Absolvoval ČVUT v Praze (1972), studoval soukromě u profesorů V. Gajdůška, J. Orlíka a K. Podešvy. V roce 1985 se přistěhoval do Žulové u Jeseníku.
Od r. 2004 akademický malíř.
- samostatné výstavy na řadě míst v USA
- je autorem řady knižních publikací (např. autobiografická próza Starožitníkova zpověď, nebo knihy věnující se historii a kulturou Jesenicka)

Rozměr: 43 x 59 cm

Aktuální cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5910

Příhozy: 60

Georges Kars

Název: Žena hrající na housle

Kvaš / papír
( signováno vpravo v dolní části, datováno 1932, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 41 x 28 cm
rámováno pod sklem
- poškozeno

Rozměr: 41 x 28 cm

Aktuální cena: 16 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 5886

Jan Pašek

Název: Zřícenina

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, přípis na zadní straně, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 18 x 24 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5933

Art-Deco

Název: Stojan na klobouky ( paruky )

Sádra / nikl
( nesignováno, stav slušný )
podstavec: nikl
hlava: sádra
nastavitelná výška stojanu: min. 82 cm - max. 140 cm

Rozměr: výška min. 82 cm, max. 140 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 5894