čas serveru: 22:24:52

C. Hagen

Název: Zátiší s ovocem I.

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 60 x 74 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4844

Jindra Husáriková

Název: Zelený sen

Olej / lepenka

Rozměr: 60 x 44 cm

Aktuální cena: 11 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 4854

Název: Nalomený strom

Rozměr: 17 x 24 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4841

Medek. Sura.

Název: Břízy

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 63 x 47 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4899

Název: Horské jezero

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1911, stav slušný )

Rozměr: 42 x 56 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4900

Antonín Hudeček

Název: Alpy na podzim

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, vytvořeno 1916 , obraz odborně vyčištěn, dekorativní rám, stav perfektní )
Významný malíř počátku a prvních dekád 20. století. Původně studoval u prof. Pirnera a Brožíka a tvořil zejména figurálně (ještě se zdokonalil u figuralisty Seitze v Mnichově). Nakonec se přidal ke skupině krajinářů prof. Mařáka na Okoři. Vůdčí osobnost zde byl Antonín Slavíček. Hudeček cestuje s Janem Preislerem v r. 1902 do Itálie, cesta má na jeho tvorbu vliv, ještě větší však měla cesta r. 1909 na Sicílii, kde zdokonalil malbu krajiny i moře. V letech 1914-16 maloval převážně krajiny (Rakousko a Německo). Ve 20. letech maloval v Tatrách a v roce 1927 si kupuje v Častolovicích vilu se zahradou a každoročně zachycuje v obrazech přírodu, zahrady a květiny v okolí svého domu. Jeho díla byla již za autorova života součástí veřejnoprávních i soukromých významných sbírek.

Rozměr: 66 x 100 cm

Aktuální cena: 95 000 Kč

Vyvolávací cena: 8 500 Kč

Id aukce: 4853

Příhozy: 102

Daněk

Název: Zátiší s kyticí

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 4830

Název: Slavnost

Olej / lepenka
( nesignováno, stav perfektní )

Rozměr: 48 x 65 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4901

Antonín Kroča

Název: Abstrakce

Olej / sololit

Rozměr: 62 x 35 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4874

Luděk Marold

Název: Šachista / Kavárna

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1889, stav slušný )
- ojediněle se vyskytující olejomalba
přiložen odborný posudek PhDr. Jana Orlíková
- autorka Monografie Luďka Marolda z roku 1998

Rozměr: 67 x 64,5 cm

Aktuální cena: 77 000 Kč

Vyvolávací cena: 33 000 Kč

Id aukce: 4856

Šarouk

Název: Plody moře

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 70, stav slušný )

Rozměr: 31 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4902

Název: Kytice

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 60 x 30 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4903

Kazimir Severinovič Malevič

Název: Kompozice III.

Litografie
číslováno: 5/100

Rozměr: 71 x 51 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4865

František Líbal

Název: Drážní domek

Olej / plátno / lepenka

Rozměr: 31 x 40 cm

Aktuální cena: 14 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4855

Příhozy: 59

Název: Barokní sekretář - replika

Ořechová dýha
Intarzováno
( stav slušný )
- vrchní díl a spodní díl lze rozdělit

Rozměr: výška: 160 cm, šířka: 112 cm, hloubka: 62 cm

Aktuální cena: 14 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 4873

Název: Horská chata

Olej / sololit
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4904

Název: Na návsi

Olej / lepenka

Rozměr: 21 x 31 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 4971

Název: Zimní krajina

Olej / plátno

Rozměr: 20,5 x 26,5 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4952

Název: Děvčátko

Rámováno
( stav slušný )

Rozměr: 38 x 28 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4972

Procházka

Název: Houbařův sen

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 33 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4950