Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2021, stav perfektní )
Rozměr: 6+0 x 60 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2975
Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 21, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 60 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2976
Akryl / plátno
Rozměr: 60 x 60 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2977
Akryl / plátno
obraz získán přímo od autora
Rozměr: 60 x 60 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4538
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2020, stav perfektní )
obraz získán přímo od autora
Rozměr: 60 x 60 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3807
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2021, stav perfektní )
obraz získán přímo od autora
Rozměr: 60 x 60 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2811
Olej / plátno
obraz získán přímo od autora
Rozměr: 50 x 50 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2812
Olej / plátno
obraz získán přímo od autora
Rozměr: 60 x 59 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2813
Olej / plátno
obraz získán přímo od autora
Rozměr: 50 x 50 cm
Aktuální cena: 2 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2814
Olej / papír
( signováno vpravo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu: 35 x 47 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 35 x 47 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 5787
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 47 x 122 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 6106
Tempera / překližka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 32 x 27 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 710
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1983, stav původní )
Rozměr: 90 x 105 cm
Aktuální cena: 9 900 Kč
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Id aukce: 2905
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1952, stav slušný )
Rozměr: 26 x 23 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 600 Kč
Id aukce: 4375
Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo nahoře, stav slušný )
Rozměr: 19 x 15 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3339
Olej / plátno
Rozměr: 47 x 47 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4177
Olej / sololit
Rozměr: 24 x 18 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5230
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 64 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6102
Litografie
( signováno vlevo dole, datováno 1899, stav původní)
rámováno pod sklem
Rozměr: 35 x 20 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5477
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 85, stav původní )
Rozměr: 37 x 53 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 2152