čas serveru: 17:50:49

Název: Za humny

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 35 x 46 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5181

K. Brdíčko

Název: Zimní krajina

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1935, stav slušný )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5167

Vacek

Název: Zima

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1976, stav původní )

Rozměr: 48 x 38 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5168

Alexander J. Pelíšek

Název: Katedrála

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 69 x 52 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5214

Název: Kytice

Olej / plátno

Rozměr: 56 x 45 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5208

Hájek

Název: Roubenka

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 38, stav původní )

Rozměr: 54 x 68 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 5234

Josef Petrovský

Název: Zimní krajina

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5209

Švecová

Název: Roubenka

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 73, stav slušný )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5182

Název: Znamení Býk

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2023, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 40 cm

Aktuální cena: 24 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5158

Bláha

Název: Režné

Litografie
rozměr ve výřezu: 43 x 33 cm

Rozměr: 43 x 33 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5224

G. Vašíček

Název: Jihlávka u Helenína

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5219

O. Hamerlík

Název: Chodské dívčí

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 64 x 50 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5220

Název: Zátiší

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 54, stav slušný )

Rozměr: 28 x 38 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5193

František Kubíček

Název: Krajina

Olej / plátno

Rozměr: 44 x 58 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5185

Silák

Název: Lesní cesta

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1956, stav slušný )

Rozměr: 47 x 32 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5205

V. Zikmund

Název: Pobřeží

Olej / plátno

Rozměr: 28,5 x 40,5 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5217

Viktor Vasiljevič Endeverja

Název: Podvečer

Olej / plátno

Rozměr: 35 x 42 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5212

R. Raputa

Název: Pohled do budoucnosti

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1986, stav perfektní )

Rozměr: 140 x 150 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5216

Jaromír Stretti-Zamponi

Název: Trh na Staroměstském náměstí

Akvatinta
rozměr ve výřezu: 36 x 32 cm

Rozměr: 36 x 32 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5236

Název: Selské stavení

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 36 x 49 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5221