čas serveru: 14:33:22

Nadějkovský

Název: Kytice

Tempera / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 95, stav původní )

Rozměr: 14,5 x 10,5 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 6007

Nemastil

Název: Podzimní nálada

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 39 x 49 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1065

Němeček

Název: Zátiší s ovocem

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1925, stav původní )

Rozměr: 23 x 33 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4498

Nicot

Název: Krásky z karnevalu

Barevný lept
( signováno vpravo dole, stav slušný )
na zadní straně štítek z výstavy českých a francouzských mistrů

Rozměr: 31 x 14 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3340

Nora Musatová

Název: Stromy

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1961, stav původní )

Rozměr: 50 x 35 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5744

Norbert Grund - okruh autora

Název: Romantická krajina

Olej / dubová deska
( nesignováno, kolem roku 1800, stav slušný )

Rozměr: 17 x 25 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 5938

Novák

Název: Pošmurný den

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 55 x 78 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 3596

Novotný

Název: Veselice I.

Akvarel
( signováno vlevo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu: 32 x 33 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 32 x 33 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5391

Novotný

Název: Veselice II.

Akvarel
rozměr ve výřezu: 32 x 33 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 32 x 33 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5392

Novotný

Název: Horský masiv

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 73, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 4674

Novotný

Název: Jadranské pobřeží

Olej / plátno

Rozměr: 29 x 37 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1226

Novpol

Název: Horská krajina

Olej / plátno

Rozměr: 60 x 90 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 450

O. Balaš

Název: Šeříky

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4107

O. Blažíček - okruh

Název: Tání

Olej / lepenka
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
kolem roku 1910

Rozměr: 19 x 26 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5270

O. Bubeníček

Název: Cesta ke statku

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kolem roku 1898, stav slušný )

Rozměr: 50,5 x 40,5 cm

Aktuální cena: 31 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 2598

Příhozy: 41

O. Hamerlík

Název: Chodské dívčí

Olej / plátno

Rozměr: 64 x 50 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5220

O. Knotek

Název: Horská řeka

Olej / plátno

Rozměr: 71 x 95,5 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1469

O. Šikýř

Název: Na dvoře

Olej / lepenka

Rozměr: 48 x 60 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2239

O. Slavík

Název: Kytice

Olej / lepenka

Rozměr: 49 x 35 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 2982

O. Vlach

Název: Ve žních

Olej / plátno

Rozměr: 67 x 97 cm

Aktuální cena: 4 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5645