Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 43 x 33 cm
Rozměr: 43 x 33 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 5224
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 5219
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 64 x 50 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5220
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 54, stav slušný )
Rozměr: 28 x 38 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5193
Olej / plátno
Rozměr: 44 x 58 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5185
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1956, stav slušný )
Rozměr: 47 x 32 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5205
Olej / plátno
Rozměr: 28,5 x 40,5 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5217
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 35 x 42 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5212
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1986, stav perfektní )
Rozměr: 140 x 150 cm
Aktuální cena: 2 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5216
Akvatinta
rozměr ve výřezu: 36 x 32 cm
Rozměr: 36 x 32 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 5236
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 36 x 49 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 5221
Olej / plátno
Rozměr: 34 x 41 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5213
Olej / plátno
Rozměr: 61 x 51 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5210
Olej / lepenka
( nesignováno, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 37 x 50 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5218
Kresba / lepenka
( nesignováno, datováno 1887, stav původní )
Rozměr: 29 x 23 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 5235
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, stav slušný )
Rozměr: 64 x 82 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5215
Rozměr: 40 x 30 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5190
rámováno pod sklem
rozměr ve výřezu: 30 x 22 cm
Rozměr: 30 x 22 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 5237
Olej / sololit
Rozměr: 27 x 34 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5198
Olej / překližka
Rozměr: 35 x 43 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5183