čas serveru: 11:12:02

Bláha

Název: Režné

Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 43 x 33 cm

Rozměr: 43 x 33 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5224

G. Vašíček

Název: Jihlávka u Helenína

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5219

O. Hamerlík

Název: Chodské dívčí

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 64 x 50 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5220

Název: Zátiší

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 54, stav slušný )

Rozměr: 28 x 38 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5193

František Kubíček

Název: Krajina

Olej / plátno

Rozměr: 44 x 58 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5185

Silák

Název: Lesní cesta

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1956, stav slušný )

Rozměr: 47 x 32 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5205

V. Zikmund

Název: Pobřeží

Olej / plátno

Rozměr: 28,5 x 40,5 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5217

Viktor Vasiljevič Endeverja

Název: Podvečer

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 35 x 42 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5212

R. Raputa

Název: Pohled do budoucnosti

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1986, stav perfektní )

Rozměr: 140 x 150 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5216

Jaromír Stretti-Zamponi

Název: Trh na Staroměstském náměstí

Akvatinta
rozměr ve výřezu: 36 x 32 cm

Rozměr: 36 x 32 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5236

Název: Selské stavení

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 36 x 49 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5221

Viktor Vasiljevič Endeverja

Název: Zima I.

Olej / plátno

Rozměr: 34 x 41 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5213

E. Bína

Název: Chalupy

Olej / plátno

Rozměr: 61 x 51 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5210

Název: Cestou k chalupě

Olej / lepenka
( nesignováno, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 37 x 50 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5218

Mařákova škola - okruh

Název: Skála

Kresba / lepenka
( nesignováno, datováno 1887, stav původní )

Rozměr: 29 x 23 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 5235

Název: Středohoří

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, stav slušný )

Rozměr: 64 x 82 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5215

Název: Babička

Rozměr: 40 x 30 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5190

Flábek

Název: Vimperk

rámováno pod sklem
rozměr ve výřezu: 30 x 22 cm

Rozměr: 30 x 22 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5237

Název: Vesnice pod sněhem

Olej / sololit

Rozměr: 27 x 34 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5198

Korhel

Název: Sicílie

Olej / překližka

Rozměr: 35 x 43 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5183