čas serveru: 17:56:50

Salvador Dali

Název: Žena

Rozměr: 42,5 x 30,5 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2495

W. Salomon

Název: Před domem

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1925, stav původní )

Rozměr: 54 x 70 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 2494

V. Nedbal

Název: Pláž

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1927, stav původní )

Rozměr: 33,5 x 35 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2493

Název: Zátiší se džbánem

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
původ Francie

Rozměr: 35 x 27 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 2492

Jan Šturc

Název: Staré chalupy v zimě

Olejová tempera / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 2000, stav původní )

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2484

Vl. Lenský

Název: Zima v pohůří

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 49 x 68 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2480

Název: Bitevní vřava

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno, stav původní )

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2479

Název: Horská krajina

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 39 x 48 cm

Aktuální cena: 1 400 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 2464

Maryša Neubertová

Název: Vodní hladina

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, ve slušném stavu )

Rozměr: 55 x 65 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 2470

Název: Tání

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 26 x 31 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2473

Karel Moravec

Název: Svratka

Olej / lepenka
( připsáno na zadní straně, stav původní )

Rozměr: 35 x 49 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2468

Název: Zátiší s kyticí

Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 66 x 55 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2469

Název: Pohled na Říp z makového pole

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 2435

K. Hojden

Název: Borovice

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1923, stav původní )

Rozměr: 17 x 13 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2427

Název: Ve dvorech

Olej / lepenka

Rozměr: 51 x 36 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2422

Název: Svatý Petr

Olej / lepenka
( nesignováno, stav perfektní )

Rozměr: 48 x 40 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2420

Karel Schadt

Název: Lesní cesta

Olej /sololit
( signováno vpravo dole, stav: obraz poškozen - vypadaná malba )

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2410

Vácha

Název: Noční Praha

Olej / sololit

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 2391

Jiří Němec

Název: Planeta

Olej / plátno
( signováno uprostřed, stav původní )

Rozměr: 85 x 75 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 2405

Jiří Němec

Název: Pyramida

Olej / plátno
( signováno uprostřed, datováno 91, stav původní )

Rozměr: 85 x 75 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 2404