Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 28 x 35 cm
Aktuální cena: 25 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 4147
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 54 x 70 cm
Aktuální cena: 33 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5951
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 08, stav slušný )
Rozměr: 38 x 42 cm
Aktuální cena: 36 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5697
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 25 x 34 cm
Aktuální cena: 12 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5623
Olej / sololit
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3456
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 58 x 114 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5203
Litografie
rozměr ve výřezu: 18 x 16 cm
Rozměr: 18 x 16 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4150
( signováno dole uprostřed, datováno 85, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 26 x 20 cm
Aktuální cena: 42 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5692
Příhozy: 55
Linoryt
Rozměr: 21,5 x 15 cm
Aktuální cena: 3 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 574
Linoryt
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 11 x 9 cm
Aktuální cena: 2 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 576
Litografie / papír / plátno
Rozměr: 72 x 44 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 3945
( signováno vpravo dole, datováno 85, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 30 x 23 cm
Rozměr: 30 x 23 cm
Aktuální cena: 46 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 6003
Příhozy: 65
Tuš / pastel
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 40,5 x 27,5 cm
Rozměr: 40,5 x 27,5 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 6004
Příhozy: 47
Litografie
číslováno: 31/50
rozměr ve výřezu: 46 x 33 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 46 x 33 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6037
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 53, stav slušný )
Rozměr: 31 x 40 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5583
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 48, stav slušný )
Rozměr: 62 x 90 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5585
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 18 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 1681
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 61, stav slušný )
Rozměr: 47 x 60 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5289
Olej / překližka
Rozměr: 45 x 51 cm
Aktuální cena: 13 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3073
Příhozy: 54
Olej / plátno
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 5635