čas serveru: 11:37:22

Ota Bubeníček

Název: Bludné kameny

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 28 x 35 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4147

Ota Bubeníček

Název: Starý mlýn

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 54 x 70 cm

Aktuální cena: 33 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5951

Ota Bubeníček

Název: Starý ořech za chalupou

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 08, stav slušný )

Rozměr: 38 x 42 cm

Aktuální cena: 36 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5697

Ota Bubeníček

Název: Zrcadlení

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 25 x 34 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5623

Ota Grumlík

Název: Luční kvítí

Olej / sololit

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3456

Ota Holas

Název: Na černomořském pobřeží

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 58 x 114 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5203

Ota Janeček

Název: Tvář

Litografie
rozměr ve výřezu: 18 x 16 cm

Rozměr: 18 x 16 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4150

Ota Janeček

Název: Ptáček

( signováno dole uprostřed, datováno 85, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 26 x 20 cm

Aktuální cena: 42 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5692

Příhozy: 55

Ota Janeček

Název: Dívčí akt se vztyčenýma rukama

Linoryt

Rozměr: 21,5 x 15 cm

Aktuální cena: 3 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 574

Ota Janeček

Název: Dívčí půlakt z profilu

Linoryt
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 11 x 9 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 576

Ota Janeček

Název: Reklamní plakát

Litografie / papír / plátno

Rozměr: 72 x 44 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 3945

Ota Janeček

Název: Ptáček

( signováno vpravo dole, datováno 85, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 30 x 23 cm

Rozměr: 30 x 23 cm

Aktuální cena: 46 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 6003

Příhozy: 65

Ota Janeček

Tuš / pastel
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 40,5 x 27,5 cm

Rozměr: 40,5 x 27,5 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 6004

Příhozy: 47

Ota Janeček

Název: Zasněná

Litografie
číslováno: 31/50
rozměr ve výřezu: 46 x 33 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 46 x 33 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6037

Ota Moravec

Název: Boží muka

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 53, stav slušný )

Rozměr: 31 x 40 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5583

Ota Moravec

Název: Tání na potoce

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 48, stav slušný )

Rozměr: 62 x 90 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5585

Otakar Bubeníček

Název: Pohled na hrad

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 18 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 1681

Otakar Hudeček

Název: Krajina u Velkého Týnce ( Olomouc )

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 61, stav slušný )

Rozměr: 47 x 60 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5289

Název: Červánky

Olej / překližka

Rozměr: 45 x 51 cm

Aktuální cena: 13 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3073

Příhozy: 54

Název: Pohled do údolí

Olej / plátno

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 5635