čas serveru: 18:23:05

Název: Řečiště

Olej / překližka
( signováno vlevo dole, datováno 1901, stav původní )

Rozměr: 23 x 42 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 2196

Ludmila Jiřincová

Název: Víla

Rozměr: 14,5 x 10,5 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2226

Emanuel Hosperger

Název: Pobřeží Matty

Olej / karton
( signováno vlevo dole, datováno 1935,
ve slušném stavu )

Rozměr: 35 x 60 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 2205

Blažek

Název: Jiřiny ve skleněné váze

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1957, stav původní )

Rozměr: 81 x 66,5 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 2178

Klimeš

Název: Podzimní duby II.

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 23 x 32 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2168

Klimeš

Název: Podzimní duby

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 23 x 32 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2167

Název: Ďáblův kříž

Kombinovaná technika / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 100 x 100 cm

Aktuální cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 2165

Jan Zrzavý

Název: Loďka

Barevná litografie
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 18 x 13 cm

Aktuální cena: 14 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2222

Název: Městská pláž

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1970, obraz odborně vyčištěn, dekorativní rám, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 70 cm

Aktuální cena: 4 200 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2170

Název: Dantovo peklo na Zemi

Kombinovaná technika / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2020, opatřeno vzorkem DNA, stav perfektní )

Rozměr: 100 x 80 cm

Aktuální cena: 14 500 Kč

Vyvolávací cena: 8 000 Kč

Id aukce: 2163

Jaroslav Grus

Název: Zatáčka

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 44 x 60 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2160

Robert Jiran

Název: Milenci

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2155

Cína Jelínek

Název: Letní den

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, datace kolem roku 1908, stav perfektní )
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař,

Rozměr: 39 x 50 cm

Aktuální cena: 12 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2181

Bohumil Kubišta

Název: Autoportrét

Linorit

Rozměr: 21 x 14,5 cm

Aktuální cena: 4 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2266

Vratislav Muttich

Název: Dívka v kroji

Rozměr: 42 x 29 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2218

Olej / karton
( nesignováno, stav perfektní )

Rozměr: 45 x 32 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Id aukce: 2259

Zdeněk Nemastil

Název: Na hrázi rybníka

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2200

Václav František Ulšmíd

Název: Na pastvě

Olej / překližka

Rozměr: 9,5 x 9,5 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2249

Václav Skála

Název: Meandry

Olej / karton

Rozměr: 35 x 46 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2262

Jan Rapin

Název: Dáma se škraboškou

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2159