čas serveru: 00:24:21

Drápal

Název: Jaro za humny

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 56, stav slušný )
dvojitý obraz

Rozměr: 36 x 49,5 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2304

Gustav Macoun

Název: Jeřabiny v Kameničkách

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1915, obraz odborně vyčištěn, stav původní )
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař,

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 41 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 2179

Název: Oráč

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 37 x 46 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2299

Alois Kirnig

Název: Jezírko v lomu

Olej / plátno / deska
restaurátorsky ošetřeno, pravost signatury restaurátorsky prověřena
posoudil PhDr. Mgr. Michael Zachař

Rozměr: 33 x 45,5 cm

Aktuální cena: 27 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 2307

Název: Interiér

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 33 x 39 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2311

Jaroslav Panuška

Název: Zima bez sněhu

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, dekorativní rám, kolem roku 1906, stav perfektní )

Rozměr: 63,5 x 49,5 cm

Aktuální cena: 59 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 2169

Příhozy: 64

František Hladík

Olej / plátno

Rozměr: 70,5 x 90,5 cm

Aktuální cena: 43 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 2197

Příhozy: 51

Janeček Pardubský Alois

Název: Polní cesta

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 37 x 45 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2287

František Urban

Název: Matka s dítětem

Akvarel
( nesignováno, datováno 1942, přípis na zadní straně, stav perfektní )

Rozměr: 26 x 14 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2224

Škrbek

Název: Mostecká věž

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1915, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 30 x 24 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2188

Albert Saverys

Název: Zimní nálada II.

( signováno vlevo dole, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 38 x 36 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 2187

Cína Jelínek

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, autorský štítek, dekorativní dobový rám, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 70,5 x 76 cm

Aktuální cena: 23 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 2195

František Kaván

Název: Krajina u Hlinska

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, kolem roku 1920, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 53 cm

Aktuální cena: 89 000 Kč

Vyvolávací cena: 8 500 Kč

Id aukce: 2173

Příhozy: 96

Albert Saverys

Název: V poledním žáru

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 14, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 49 x 57 cm

Aktuální cena: 44 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 2193

Petr Brázda

Název: Anděl

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 93 x 93 cm

Aktuální cena: 8 900 Kč

Vyvolávací cena: 8 900 Kč

Id aukce: 2291

J. Stránský

Název: Na samotě

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 49 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2286

František Škrabánek

Název: Sběr brambor

Olej / plátno / sololit
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
z pozůstalosti autora

Rozměr: 38,5 x 61,5 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2293

Karel Kupka

Název: Mrazivý den

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 43 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2268

František Lange

Název: Pohled na řeku

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1921, nově adjustováno, stav slušný )

Rozměr: 34 x 48 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 2192

Jan Rapin

Název: Zátiší s dýmkou a kartami

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 50 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2161