Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1996, stav slušný )
Rozměr: 87 x 61 cm
Aktuální cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5588
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1981, stav slušný )
Rozměr: 44 x 75 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5857
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 1991, stav slušný )
Rozměr: 65 x 90 cm
Aktuální cena: 2 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5603
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1978, stav slušný )
Rozměr: 60 x 48 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5860
Pastel / lepenka / karton
( signováno vpravo nahoře, datováno 1981, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 42 x 51 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5864
Olej / karton
( signováno na zadní straně, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 40 x 36 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5882
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1985, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 42 x 29 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5884
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
přiloženo prohlášení o pravosti a originalitě díla
Rozměr: 32 x 32 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5115
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 94, stav slušný )
- na zadní straně přípis autora
Rozměr: 65 x 90 cm
Aktuální cena: 85 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 5421
Příhozy: 54
Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, datováno 83, stav slušný )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 70 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5686
Příhozy: 90
Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, datováno 92, stav slušný )
- přímo z ateliéru autora Vladimíra Komárka
Rozměr: 65 x 50 cm
Aktuální cena: 66 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 4920
Příhozy: 81
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1979, stav slušný )
- na vyžádání zajistíme odborný posudek
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 76 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 3899
Příhozy: 87
Litografie
( signováno dole uprostřed, datováno 63, stav původní )
Rozměr: 28 x 36 cm
Aktuální cena: 12 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Id aukce: 3394
Olej / plátno
Přiložen odborný posudek PhDr. Rea Michalová Ph.D.
Rozměr: 100 x 80 cm
Aktuální cena: 93 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 2914
Příhozy: 103
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 81, stav slušný )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 135 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 3949
Příhozy: 128
Litografie
( signováno dole uprostřed, stav slušný )
Rozměr: 14 x 10 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 1665
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1990, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 87 x 62 cm
Aktuální cena: 80 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 4503
Příhozy: 59
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1993, stav slušný )
Rozměr: 55 x 80 cm
Aktuální cena: 77 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 4551
Příhozy: 85
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 40 x 60 cm
Aktuální cena: 57 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 4828
Příhozy: 72
Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, datováno 1975, stav slušný )
Rozměr: 70 x 90 cm
Aktuální cena: 99 000 Kč
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Id aukce: 1759
Příhozy: 105