čas serveru: 02:35:57

Vlastislav Lachout

Název: Osvětim

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
původ obrazu z rodiny autora
Vlastislav Lachout *13. 2. 1935 v Kyjích u Prahy
malíř, restaurátor.
Skupina 66

Rozměr: 81 x 100 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 5257

Vlastislav Lachout

Název: Poslední soud

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1981, stav slušný )
původ obrazu z rodiny autora
malíř, restaurátor.
Skupina 66

Rozměr: 57 x 138 cm

Aktuální cena: 11 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5514

Vlastislav Lachout

Název: Večer u rybníka

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 1252

Vojtěch Hynais

Název: Andělíček

( signováno dole uprostřed, datováno 1903, stav původní )

Rozměr: 22 x 19 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 227

Vojtěch Hynek Popelka

Název: Beran s ovcí

Olej / plátno

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 1803

Vojtěch Hynek Popelka

Název: Koně

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 4 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5928

Vojtěch Hynek Popelka

Název: Kachny

Olej / dřevo

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5929

Vojtěch Hynek Popelka

Název: Stračeny

Olej / plátno

Rozměr: 67 x 102 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 5570

Vojtěch Hynek Popelka

Název: Ovce na pastvě

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1956, žák prof. E. Dítěte a Jaksche a dále pak prof. Schwaingra , stav perfektní )

Rozměr: 38 x 55 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 1237

Vojtěch Popelka

Název: Námluvy

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 35 x 51 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 3927

Vojtěch Popelka

Název: Kachny

Olej / plátno

Rozměr: 46 x 66 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3285

Vojtěch Preissig

Název: Paleta

( signováno monogramem VP, datováno 94 vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 23 x 15 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5985

Příhozy: 51

Vojtěch Preissig

Název: Dekorativní panneau

Akvarel / kvaš
( signováno monogramem VP vpravo dole, rámováno, papír v místě přeložen, stav původní )
Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.
Vojtěch Preissig
grafik, typograf, malíř, ilustrátor
studoval na pražské UMPRUM u prof. Ohmanna,
polupracoval s Alfonsem Muchou a studoval grafické techniky v soukromých ateliérech Delauna a Schmida

Rozměr: 48 x 115 cm

Aktuální cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 3182

Vojtěch Preissig

Název: Rozkvetlý strom

Barevná akvatinta
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 15 x 11 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2221

Vojtěch Sedláček

Název: Sychravý den

Olej / lepenka

Rozměr: 30 x 50 cm

Aktuální cena: 12 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4618

Příhozy: 51

Vojtěch Sedláček

Název: Oráč

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 70, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 12 x 15 cm

Rozměr: 12 x 15 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3861

Vojtěch Sedláček

Název: Cestou domů

Litografie
( signováno vlevo dole, datováno 56, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 11 x 16 cm

Rozměr: 11 x 16 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3862

Vojtěch Sedláček

Název: Ke Zdobnici

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1926, stav původní )
k obrazu znalecký posudek PhDr. Jiří Šmíd, znalec v oboru výtvarného umění ze dne 17. června 1990

Rozměr: 37 x 50 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1336

Vojtěch Sedláček

Název: Krávy na pastvě

Tuš
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav slušný )

Rozměr: 18 x 28 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3136

Vojtěch Sedláček

Název: Odpočinek

Linoryt

Rozměr: 18 x 24,5 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2882