čas serveru: 03:27:38

Vojtěch Sedláček

Název: Sychravý den

( signováno vlevo dole, datováno 58, stav původní)
rozměr ve výřezu: 29 x 41 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 29 x 41 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5470

Vojtěch Sedláček

Název: Podzimní krajina

( signováno vpravo dole, datováno 49, stav slušný )

Rozměr: 30 x 42 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4199

Vojtěch Sedláček

Název: Polní práce

Barevná litografie
( signováno vpravo dole, datováno 56, stav slušný )
41/54
rozměr ve výřezu : 44 x 62 cm

Rozměr: 44 x 62 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4206

Vojtěch Sedláček

Název: Polní práce

Kresba / tuš / papír
( signováno vpravo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu: 28 x 39 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 28 x 39 cm

Aktuální cena: 1 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6001

Vojtěch Sedláček

Název: Krajina z Javornice u Rychnova

Tempera
( signováno vpravo dole, datováno 1944, stav slušný )

Rozměr: 38 x 56 cm

Aktuální cena: 12 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3457

Vojtěch Sedláček

Název: Cestou na pole

Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 1962, stav slušný )

Rozměr: 27 x 37 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3458

Vojtěch Sedláček

Název: Na silnici

Litografie
rozměr ve výřezu: 27 x 36 cm

Rozměr: 27 x 36 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 3459

Vojtěch Sedláček

Název: Tulák v zimní bouři

Litografie
( signováno vlevo dole, datováno 1967, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 31 x 48 cm

Rozměr: 31 x 48 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 3460

Vojtěch Sedláček

Název: Jihočeský rybník

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1967, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 30 x 43 cm
číslováno 9/30

Rozměr: 30 x 43 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 3461

Vojtěch Sedláček

Název: Cestou do polí

Litografie
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 30 x 47 cm

Rozměr: 30 x 47 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 3463

Vojtěch Sedláček

Název: Podzimní práce v polích

Barevná litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
číslováno 6/50

Rozměr: 38 x 55 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 3464

Vojtěch Sedláček

Název: Oráč

Litografie
rozměr ve výřezu: 36 x 54 cm

Rozměr: 36 x 54 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 4532

Vojtěch Sedláček

Název: Svážení sena

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1939, dubový rám, stav slušný )

Rozměr: 45 x 59 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5558

Vojtěch Sedláček

Název: Oráč

Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 69, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 24 x 44 cm

Rozměr: 24 x 44 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4791

Vojtěch Sedláček

Název: Ve žních

Olej / lepenka

Rozměr: 40,5 x 50 cm

Aktuální cena: 17 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 6071

Vojtěch Sedláček

Název: Koňské spřežení

Akvarel

Rozměr: 20 x 40 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4045

Vojtěch Sedláček

Název: O žních

( signováno vlevo dole, dekorativní rám, stav slušný )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1762

Příhozy: 66

Vojtěch Sedláček

Název: Na třešních

Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 1959, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 20 x 33 cm

Rozměr: 20 x 33 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4343

Vojtěch Tittelbach

Název: Šašek a dáma

Litografie
rozměr ve výřezu: 32 x 39 cm

Rozměr: 32 x 39 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5636

Vondra

Název: Stromořadí

Olej / plátno

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5180