čas serveru: 08:57:48

Zuzana Oberthorová

Název: Zátiší s banány

Barevná litografie
( signováno dole uprostřed, stav původní )

Rozměr: 30 x 50 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4737