čas serveru: 09:55:44

A. Juříček

Název: Pohled do údolí

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 48 x 68 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4449

A. Keller

Název: Pohled k jezeru

Olej / lepenka

Rozměr: 22 x 33 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 4848

A. Klinger

Název: Chorvatsko

Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 36, stav původní )

Rozměr: 30 x 43 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 385

A. M. V. Škvára

Název: Předjaří

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1368

A. Marynčák

Název: Roubenka

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 26 x 32 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5965

A. Maxa

Název: Podhůří

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1930, stav původní )

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4444

A. Pařík

Název: Hradčany

Kombinovaná technika / lepenka
( signováno vlevo dole, nerámováno, datováno 1951, stav původní )

Rozměr: 36 x 47 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 3581

A. Richterová

Název: Pivoňky

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1969, stav původní )

Rozměr: 46 x 50 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4438

A. Slavíček

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, nově adjustováno, stav slušný )

Rozměr: 19,5 x 50 cm

Aktuální cena: 60 000 Kč

Vyvolávací cena: 35 000 Kč

Id aukce: 4383

A. Vrba

Název: Tetřevi

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2863

A.D. Šubrt

Název: Předjaří

Olej / plátno

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4525

Adolf Berol (Wien)

Název: Český Krumlov

Olej / lepenka

Rozměr: 40 x 27 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3078

Adolf Born

Název: Všichni nasáváme

Barevný litoofset
( signováno vlevo nahoře, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 23 x 12 cm

Rozměr: 23 x 12 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3872

Adolf Born

Název: Kouzelník

Kombinovaná technika / papír
( nesignováno, dubový rám, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 43 x 25 cm

Aktuální cena: 32 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4651

Příhozy: 72

Adolf Born

Název: Setkání s frivolní olivou

Barevná litografie
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Přiložen Certifikát autorství uměleckého díla

Rozměr: 33 x 48 cm

Aktuální cena: 26 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1855

Příhozy: 75

Adolf Born

Název: Pianista hrající Let čmeláka

Barevný ofset
( signováno vpravo dole, datováno 1989, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 23 x 12 cm

Rozměr: 23 x 12 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4196

Adolf Born

Název: Il Carnevale Italiano Mascherato

Litografie
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 47 x 36 cm

Rozměr: 47 x 36 cm

Aktuální cena: 17 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 6002

Příhozy: 51

Adolf Born

Název: Do útoku

( signováno vpravo dole, datováno 1973, stav původní )

Rozměr: 12,5 x 12,5 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2694

Adolf Born

Název: Pistolník

Barevný lept

Rozměr: 28,5 x 20,5 cm

Aktuální cena: 18 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1691

Příhozy: 54

Adolf Born

Název: Veselý masožravci

Litografie
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 20 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1192

Příhozy: 61