čas serveru: 02:36:11

Zdeněk Nemastil

Název: Luční kvítí

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 66 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 5654

Zdeněk Nemastil

Název: Na hrázi rybníka

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2200

Zdeněk Nemastil

Název: Za humny

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 22 x 35 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1988

Zdeněk Nemastil

Název: Horská krajina

Olej / lepenka

Rozměr: 18 x 26 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3557

Zdeněk Nemasti

Název: Pohled do krajiny

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3676

Zdeněk Jelínek

Název: Šeříky

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 49, stav původní )

Rozměr: 39 x 49 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5301

Zdeněk Hruštička

Název: Zátiší s lahví, jablky a citrónem

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 22 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 2850

Zdeněk Hruštička

Název: Pobřeží Atlantiku

Olej / překližka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 26 x 66 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 3034

Zdeněk Hruštička

Název: Cesta do lesa

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 23 x 35 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 3035

Zdeněk Hajný

Název: Hlubina

Reprodukce / lepenka
( signováno vpravo dole, na zadní straně štítek, stav slušný )

Rozměr: 27 x 23 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4175

Zdeněk Hajný

Název: Mystická krajina

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 97, stav perfektní )

Rozměr: 30 x 35 cm

Aktuální cena: 35 000 Kč

Vyvolávací cena: 8 000 Kč

Id aukce: 1531

Zdeněk Bílský

Název: Portrét

( signováno vpravo dole, datováno 48, stav původní )

Rozměr: 22 x 17 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 372

Zdeněk Bílský

Název: Portrét

( signováno vpravo dole, datováno 47, stav původní )

Rozměr: 21 x 15 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 374

Zdeněk Bílský

Název: Vítání

Akvarel

Rozměr: 30 x 21 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 4249

Zbyněk Slavíček

Název: Tajemný dům

Kombinovaná technika / plátno / překližka
( signováno vpravo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko, stav slušný )

Rozměr: 36 x 36 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 4944

Žbánek

Název: Před domem

Olej / lepenka

Rozměr: 27 x 33 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 1046

Zavřel

Olej / lepenka

Rozměr: 24 x 32 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4888

Zavřel

Název: Horská krajina

Olej / lepenka

Rozměr: 32 x 46 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 4850

Zavřel

Název: Zimní krajina

Olej / lepenka

Rozměr: 32 x 46 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 4851

Zavázal

Název: Zátiší s ovocem

Olej / plátno / lepenka

Rozměr: 49 x 66 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2935