( signováno vpravo dole, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 20 x 29 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 20 x 29 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 7409
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 36 x 50 cm
Aktuální cena: 16 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 7372
Akryl / plátno
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.
Rozměr: 80 x 80 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 7366
Tempera
- ze sbírky herce Radovana Lukavského
Rozměr: 16 x 34 cm
Aktuální cena: 3 800 Kč
Vyvolávací cena: 3 600 Kč
Id aukce: 7408
Suchá jehla
číslováno 2/30
rozměr ve výřezu: 12 x 15 cm
Rozměr: 12 x 15 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 7405
Olej / lepenka
- na zadní straně autorské razítko
Rozměr: 50 x 65 cm
Aktuální cena: 20 000 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 7399
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, rám drobné otluky, stav slušný )
Elisabeth Paetz-Kalich
narozena 1925 Herford, Studie v Drážďanech
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 7429
Olej / lepenka
Rozměr: 33 x 38 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 7377
Litografie
rozměr ve výřezu: 16 x 22 cm
Rozměr: 16 x 22 cm
Aktuální cena: 7 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 7403
Olej / plátno
Rozměr: 76 x 66 cm
Aktuální cena: 48 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 7361
Příhozy: 63
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 30 x 44 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 7415
Olej / plátno
( signováno vpravo uprostřed, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
na zadní straně štítek autora
Rozměr: 55 x 75 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 7367
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 35, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 56 x 66 cm
Aktuální cena: 13 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 7364
Olej / překližka
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, stav slušný )
Rozměr: 32 x 54 cm
Aktuální cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 7371
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kvalitní dobový rám, stav slušný )
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 28 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 7398
Olej / plátno
Rozměr: 65 x 100 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 7400
Olej / překližka
Rozměr: 48 x 57 cm
Aktuální cena: 48 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 7344
Příhozy: 61
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1933, stav perfektní )
Rozměr: 67 x 98 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 7397
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2025, stav perfektní )
Rozměr: 55 x 45 cm
Aktuální cena: 26 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 7356
Akryl / plátno
( signováno značkou vpravo dole, stav perfektní )
- přípis autora na zadní straně
Rozměr: 110 x 110 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 7396