čas serveru: 06:55:18

Karel Souček

Název: Don Quijote

Olej / lepenka

Rozměr: 52 x 67 cm

Aktuální cena: 20 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Id aukce: 254

F. Tásler

Název: Kozí hřbety - Krkonoše

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 34 x 48 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 274

Název: Vodní hladina

Olej / plátno
( nesignováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 53 x 43 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 285

Název: Zasněná

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 40 x 30 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 298

Weirauch

Název: Zátiší s ovocem a květinou

( signováno vpravo dole, datováno 58, stav původní )

Rozměr: 60 x 44 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 300

R. Falkenberg

Název: Remeš

Olej / plátno, fixováno na kartonu
( signováno vlevo dole, stav poškozeno )

Rozměr: 100 x 90 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 306

Ferdinand Tásler

Název: Pohled na Trosky

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 308

Jan Dědina

Název: Madona

Rozměr: 40 x 30 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 319

J. Panuška

Název: Vesnické stavení

Kresba / papír
( signováno vpravo dole, datováno 1914, stav původní )

Rozměr: 23 x 30 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 341

J. M. Černovický

Název: Lovecké zátiší

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 345

Karel Schauer

Olej / lepenka

Rozměr: 30 x 70 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Id aukce: 355

Zdeněk Bílský

Název: Portrét

( signováno vpravo dole, datováno 48, stav původní )

Rozměr: 22 x 17 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 372

Zdeněk Bílský

Název: Portrét

( signováno vpravo dole, datováno 47, stav původní )

Rozměr: 21 x 15 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 374

Název: Mořský příboj

Olej / lepenka
( nesignováno, stav perfektní )

Rozměr: 17 x 25 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 376

Goya

Název: Válečná scéna

( značeno dole, stav perfektní )

Rozměr: 23 x 34 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 378

Karel Souček

Název: Večerní krajina

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 73, dubový rám, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 9 900 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 379

Lakmayer

Název: Věrné milování

Vamberecká krajka
( stav původní )

Rozměr: 24 x 20 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 381

Název: Děvčata

Rozměr: 28 x 21 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 382

Honoré Daumiér

Název: Kssssse! Pedro, Kssssse! Miguel!

Kolorovaná litografie
( signováno vlevo, stav slušný )

Rozměr: 24 x 29 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 383

A. Klinger

Název: Chorvatsko

Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 36, stav původní )

Rozměr: 30 x 43 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 385