čas serveru: 16:13:42

Bruno Zach

Název: Hugging

Kov / slitina
mramorový podstavec
( signováno, kolem roku 1930, stav slušný )
výška včetně podstavce: 20 cm

Rozměr: výška 20 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 6031

Bedřich Feigl

Název: Pod stromy

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, kolem roku 1930, stav slušný )
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař

Rozměr: 54 x 64 cm

Aktuální cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 6053

Název: Bratranec z Mexika

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2024, stav slušný )

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 29 800 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5970

František Florian

Název: Asking Horse

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
na zadní straně autorský štítek a přípis autora

Rozměr: 100 x 80 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 5958

Klement Lorenc

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1953, stav slušný )

Rozměr: 50 x 71 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5963

Jaroslav Jerry Svoboda

Název: Rapsodie v modrém

Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2023, na zadní straně autorské razítko a přípis autora, stav perfektní )
Jaroslav Jerry Svoboda
1962 Klatovy

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5956

Název: Klaun

Kov / slitina
dubový podstavec
( nesignováno, stav slušný )
výška včetně podstavce: 19,5 cm

Rozměr: výška: 19,5 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6025

Ladislav Pelc

Název: Touha

Olej / plátno / sololit
( signováno vpravo dole, nerámováno, stav slušný )

Rozměr: 50 x 83 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6022

Jindřich Helekal

Název: Chalupy na podzim

Pastel / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 40 x 54 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5984

Edgar Degas

Název: Koupel

Dobový tisk
( signováno vlevo nahoře, stav původní )

Rozměr: 28 x 18 xm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 5986

František Max

Název: Hladina

Olej / lepenka
( signováno vrypem vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 43 x 52 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5983

Mirko Hanák

Název: Na pastvě

Akvarel / papír
( nesignováno, stav původní )
rozměr ve výřezu: 18 x 16 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 18 x 16 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5996

Josef Zeithammel

Název: Židovská synagoga

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 76 x 61 cm

Aktuální cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 6044

Vladimír Jandejsek

Název: Kompozice Alla Klee III.

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1988, stav slušný )

Rozměr: 45 x 49 cm

Aktuální cena: 2 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6018

Bohumil Samuel Kečíř

Název: Maska II.

Olej / lepenka
( signováno dole uprostřed, stav slušný )
na zadní straně autorské razítko

Rozměr: 55 x 38 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 6029

J. Schindler

Název: Polní cesta

Olej / plátno / sololit
nerámováno

Rozměr: 42 x 70 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 6043

Miloš Englberth

Název: Chrám Svatého Mikuláše

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 2019, stav perfektní )

Rozměr: 35 x 23 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 6013

Jan Sklenář

Název: Pohled do údolí

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6012

Jan Brueghel

Název: Diana a Akteon

Reprodukce / tisk
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 31 x 55 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6011

J. Kreuz

Název: Mlýn

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1983, stav slušný )

Rozměr: 65 x 90 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6009