čas serveru: 13:58:15

Vojtěch Hynek Popelka

Název: Beran s ovcí

Olej / plátno

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 1803

Arnošt Paderlík

Název: Zátiší s Makrelou

Olej / překližka
( monogramováno a datováno vlevo dole 1953, stav původní )

Rozměr: 17 x 23 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 1804

Název: Husopaska

Olej / karton
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 66 x 46 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 1807

Josef Multrus

Název: Portrét

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 51,5 x 43,5 cm

Aktuální cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 1770

Cína Jelínek

Název: Husy na pastvě

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 11 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 1687

Název: Lesní cesta

Olej / plátno
( bohatě řezaný rám, původní stav )

Rozměr: 73 x 126 cm

Aktuální cena: 7 400 Kč

Vyvolávací cena: 6 900 Kč

Id aukce: 1811

Gustav Průcha

Název: Cestou z veselice

Olej / plátno

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 1767

Název: Černohorec

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 35 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1818

Merio Ameglio

Název: Paříž

Olej / plátno

Rozměr: 46 x 55 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 1771

Josef Mareš

Název: Cestou z pole

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 33 x 42 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1826

Šarová

Název: Horský masiv

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 71, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 27 x 36 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1821

Název: Obilný lán

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní včetně rámu )
Obraz Obilný lán je vrcholným sběratelsky raritním dílem Otakara Hůrky.

Rozměr: 86 x 125 cm

Aktuální cena: 93 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 1726

Příhozy: 86

Olbram Zoubek

Název: Evička

Bronz
Komorní plastika / autorský odlitek
( datace 1999, značeno Olbram Zoubek, stav perfektní )
Potvrzení o pravosti uměleckého díla Polana Bregantová
- Nadační fond Klementová Zoubek

Rozměr: víška: 71 cm

Aktuální cena: 180 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 1727

Účastníci: 16

Příhozy: 115

Vladimír Komárek

Název: Dívka a strom

Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, datováno 1975, stav slušný )

Rozměr: 70 x 90 cm

Aktuální cena: 99 000 Kč

Vyvolávací cena: 8 500 Kč

Id aukce: 1759

Příhozy: 105

M.G. Kurilenko

Název: Dáma s kyticí - Anšlag

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2016, stav perfektní )

Rozměr: 90 x 80 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 1827

Cína Jelínek

Název: Kunětická hora

Olej / plátno / lepenka

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1828

Název: Horská chata

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 48 x 62 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 1829

František Charvát

Olej / lepenka

Rozměr: 30 x 37,5 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1831

Petr Jaroš

Název: Pohled na vodní hladinu

Olej / plátno / lepenka

Rozměr: 23 x 35 cm

Aktuální cena: 4 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1832

Jaroslav Mandl

Název: Turbína 1

Vyřezávaný reliéf
( signováno na zadní straně, dílo přímo od autora, stav perfektní )

Rozměr: 69 x 69 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1834