čas serveru: 00:11:48

Mikuláš Medek

Název: Náš milý ….

Kresba / pero / papír
( nesignováno, stav původní )
rozměr ve výřezu: 28,5 x 21 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 28,5 x 21 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5728

Josef Lada

Název: Ilustrace k pohádce

Kombinovaná technika / tuš / akvarel
( signováno vlevo dole, stav slušný )
konzultováno s vnukem J. Lady a Zd. Preclíkem
rámováno pod sklem

Rozměr: 18 x 25,5 cm

Aktuální cena: 115 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 5690

Příhozy: 81

Vladimír Jandejsek

Název: Kosmická dráha

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1976, stav slušný )

Rozměr: 42 x 54 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5709

Jan Bauch

Název: Verlaine

Pastel
rozměr ve výřezu: 28 x 17,5 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 28 x 17,5 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5780

Josef Lada

Název: Malí listonoši

Kresba / Tuš / běloba
( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 15 x 11 cm
rámováno pod sklem
ověření na zadní straně Alena Ladová

Rozměr: 15 x 11 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5778

J. V. Kačírek

Název: Zimní krajina

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 5779

Antonín Slavíček - škola

Název: Staroměstské náměstí

Olej / lepenka
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 5755

Jan Preisler

Název: Portrét ženy

Kresba / uhel / papír
konzultováno s Zd. Preclíkem
rámováno pod sklem

Rozměr: 38,5 x 27 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5727

Ota Janeček

Název: Ptáček

( signováno dole uprostřed, datováno 85, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 26 x 20 cm

Aktuální cena: 42 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5692

Příhozy: 55

Název: Zvířátka ji hledají

Umělecký tisk
( signováno vpravo dole, datováno 22, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 28 x 25 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 28 x 25 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5758

Vladimír Jandejsek

Název: Květina

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1983, stav slušný )

Rozměr: 43 x 20 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5723

Název: Jan Žižka z Trocnova

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2023, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 40 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5705

Josef Arnet

Název: Ovoce a váza

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 28 x 36 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5708

Ruda

Olej / překližka

Rozměr: 45 x 50 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5806

Jan Zrzavý

Název: Portrét dámy

Kresba / papír / plátno
na zadní straně dobové razítko
rámováno pod sklem

Rozměr: 25 x 27 cm

Aktuální cena: 86 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5691

Vladimír Jandejsek

Název: Rytíř s parukou a kytičkou

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1991, stav slušný )

Rozměr: 76 x 60 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5701

Název: Odlesk I.

Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, stav perfektní )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.

Rozměr: 80 x 60 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5699

Příhozy: 41

Josef Fučík

Název: Tatínek a Roth

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1919, stav původní )

Rozměr: 21 x 22 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5721

Kašpar

Název: Snopy

Olej / plátno

Rozměr: 34 x 44 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5716

A. Boubín Toňátko

Olej / lepenka
na zadní straně ověřovací list

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5710