čas serveru: 08:21:38

Toyen - Marie Čermínová

Název: Hvězdný sen

Zinkografie
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 18,5 x 11 cm

Rozměr: 18,5 x 11 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1936

Kopecký

Název: Útes

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 69 x 69 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 1874

Název: Jelen

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 55 x 82 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1989

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 66 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 1878

Černohlávek

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 1875

Název: Pohled na Říp

Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 51 x 65 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 1877

V. Váner

Název: Boží muka

Olej / lepenka

Rozměr: 48 x 60 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 1881

Kamil Lhoták

Název: Kámen vzpomínek

Litografie
( nesignováno, stav perfektní )
Certifikát pravosti na zadní straně
litografie Karla Lhotáka "Kámen Vzpomínek", 1987
( viz. Libor Šteffek: Kamil Lhoták - Grafické dílo, položka G483 ) pochází z pozůstalosti autora a byla v soukromé sbírce jeho syna Kamila Lhotáka.
Na doložení pravosti tohoto nesignovaného a nečíslovaného exempláře je litografie na líci v pravém rohu dole opatřena razítkem spkl z.s.

Rozměr: 52 x 68 cm

Aktuální cena: 21 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 1857

Příhozy: 75

Toyen - Marie Čermínová

Název: Dvě tváře

Zinkografie

Rozměr: 18,5 x 11 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1935

Guiseppe de Sanctis

Název: Bulvár

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, bohatě zdobený rám, stav slušný )
rozměr včetně rámu 92 x 154 cm

Rozměr: 63 x 124,5 cm

Aktuální cena: 23 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 1863

Antonín Hudeček

Název: Tatry

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1926, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 34 x 46 cm

Aktuální cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 1897

Název: Předjaří

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 19,5 x 30,5 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 1893

Josef Horňák

Název: Partie z Velkého Meziříčí

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1931, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 45 x 50 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1899

Název: Zátiší

Olej / plátno

Rozměr: 41 x 31 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Id aukce: 1867

Höltz

Název: Ve dvoře

Olej / plátno na dřevě

Rozměr: 52 x 42 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 1920

Adolf Born

Název: Setkání s frivolní olivou

Barevná litografie
Přiložen Certifikát autorství uměleckého díla

Rozměr: 33 x 48 cm

Aktuální cena: 26 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1855

Příhozy: 75

Název: Vojevůdce

Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 53 x 46 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 1864

Josef Čapek

Název: Ve vodě

Rozměr: 26 x 34 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1943

Název: Český Šternberk

Olej / lepenka
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 1951

Josef Čapek

Název: Hrajeme kuličky

Rozměr: 26 x 32 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1945