čas serveru: 14:46:50

František Max

Název: Kaple

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 46 x 34 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5481

Jaromír Seidl

Název: Lávka

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1956, na zadní straně ověřovací list, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5482

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 23, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5440

Alex Adolf Jelínek

Název: Kristus

Litografie

Rozměr: 37 x 31 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 5479

Alois Straka

Název: Dobový rám

Dřevo
( stav slušný )

Rozměr: 36 x 28 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5475

Martin Benka

Název: V zahradě

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
na zadní straně přípis PhDr. Michaela Zachaře

Rozměr: 23 x 30 cm

Aktuální cena: 14 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5422

Jágr

Název: Chalupa

Dřevoryt
( signováno vpravo dole, datováno 34, stav původní )
rozměr ve výřezu: 24 x 21 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 24 x 21 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 5449

Rumen Sazdov

Název: Rodina

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, stav slušný )

Rozměr: 60 x 45 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5461

Josef Hampeys

Název: Vrby

Olej / plátno / lepenka

Rozměr: 26 x 20 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5467

Václav Váner

Název: Osamělý strom

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 60 x 50 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5462

Robert Cook

Název: Lady with paravane

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2023, stav perfektní )

Rozměr: 120 x 80 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 5456

Andrej Bělocvětov

Název: Periferie

Olej / plátno

Rozměr: 34 x 46 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5418

Rumen Sazdov

Název: Múza

Olej / karton
( signováno dole uprostřed, stav perfektní )
- přiložen certifikát
*všechny údaje z katalogu MAYER (ročník 1995 + 1996) jsou uvedeny na artnet.com

Rozměr: 32 x 37 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5438

Zdeňka Holejšovská

Název: Plachetnice

Akryl / pastel
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
rámováno pod sklem
rozměr ve výřezu: 50 x 40 cm
dílo získáno přímo od autorky

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5443

Název: Horská krajina

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 38 x 49 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5431

Adolf Hajduček

Název: Zima v Beskydech

Olej / lepenka
rámováno pod sklem

Rozměr: 25 x 20 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5430

Ludvík Dobeš

Název: Horská krajina

Olej / lepenka
rámováno pod sklem

Rozměr: 65 x 83 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 5495

Název: Point

Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 23 stav perfektní )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.

Rozměr: 80 x 80 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5500

Štěpán Dančo

Název: Asambláž - Logo

Měď / mosaz / hliník / dřevo
Asambláž
" vytisknuté " suché jehly, olejové a hlubotiskové barvy
( signováno vlevo dole, datováno 2012, stav perfektní )
rozměr včetně rámu : 45 x 45 cm
Štěpán Dančo

Rozměr: 26 x 26 cm

Aktuální cena: 11 500 Kč

Vyvolávací cena: 11 500 Kč

Id aukce: 5454

Gustav Porš

Název: Hrad Kost

Olej / lepenka

Rozměr: 45 x 55 cm

Aktuální cena: 19 700 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5420