čas serveru: 18:14:30

Karel Schadt

Název: Vesnička pod sněhem

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 61 cm

Aktuální cena: 11 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2041

Jaroslav Votruba

Název: Podzimní krajina

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1927, stav perfektní )

Rozměr: 48 x 68 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 2050

Salvador Dali

Název: Elephants Giraffe I.

Rozměr: 33 x 41 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2039

Monogramista H.

Název: Lesní interiér I.

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 25 x 30 cm

Aktuální cena: 20 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Id aukce: 2043

Banksy

Název: Srdce ( Heart )

( signováno vpravo dole, stav perfektní )
rozměr ve výřezu 27 x 31 cm
na zadní straně certifikát

Rozměr: 27 x 31 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 2081

Kotouček

Název: Roubenka

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1948, stav původní )

Rozměr: 46 x 55 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2031

Název: Polní cesta

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 12 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1999

Příhozy: 50

Jiří Suchý

Název: Společnost

Kresba tuší
( signováno dole uprostřed, datováno 1980, stav slušný )

Rozměr: 28 x 19,5 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2062

Fernando Botero

Název: Na pláži (La Playa)

Patinovaný bronz
( signováno na plintě, výška: 23 cm, délka: 33 cm, šířka: 16 cm, hmotnost: 7,1 kg, mramorový podstavec, stav perfektní )
Kolumbijský malíř a sochař. V roce 2012 cena Mezinárodního sochařského centra za celoživotní sochařské dílo.
V Evropě vytvořil mnoho soch, včetně série monumentálních ženských aktů, které byly na počátku 90. let vystaveny po celé délce Champs-Elysées.

Rozměr: výška: 23 cm, délka: 33 cm, šířka: 16 cm

Aktuální cena: 20 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2069

Joža Uprka

Název: Dudák

( signováno tužkou vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 24 x 12 cm

Aktuální cena: 4 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2076

Název: Chalupa

Olej / plátno / lepenka

Rozměr: 66 x 91 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2010

Egon Schiele

Název: Sedící žena ( Sitzende Frau mit hochgezogenem Knie )

rozměr ve výřezu 31 x 23 cm
na zadní straně certifikát

Rozměr: 31 x 23 cm

Aktuální cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 2082

Název: Chalupy

Olej / sololit
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 30 x 42 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 2097

Název: Pohled od chalupy

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 30 x 35 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 2059

Robert Jiran

Název: Zasněná

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2025

Příhozy: 59

Název: Zátiší s chryzantémy

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 75 x 56 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2088

Bohumil Berghauer

Název: Stařenka s holí

Olej / plátno

Rozměr: 50,5 x 40 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2066

Josef Procházka

Název: Před maringotkou

Olej / plátno / lepenka
oboustranný obraz

Rozměr: 49 x 60 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 2068

Bohumil Berghauer

Název: Stařeček s fajfkou

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 50,5 x 40 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2067

Bohumil Mareček

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo nahoře, datováno 1919, stav slušný )
rozměr ve výřezu 52 x 37 cm
špatná kvalita foto

Rozměr: 52 x 37 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 2075