čas serveru: 18:25:19

Marek Hugo

Název: Klaspirála

Olej / plátno
obraz získán přímo od autora

Rozměr: 110 x 70 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 8 000 Kč

Id aukce: 5402

Název: Krajina I.

Tempera / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 19 x 30 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 19 x 30 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5386

V. J. Černý

Název: Pohled do krajiny

Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 1928, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 23 x 31 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 23 x 31 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5383

Josef Drha

Název: Zátiší s kyticí

Olej / lepenka

Rozměr: 53 x 44 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5377

Mersad Berber

Název: Intermezzo

Olej / plátno
( signováno M. Berber, původní autorský rám se zlacením (místy setřeno), stav slušný )
rozměr ve výřezu cca 30 x 40 cm
rozměr 58 x 68 cm

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 22 000 Kč

Id aukce: 5366

V. Novák

Název: Břízy na podzim

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5342

E. Vidovič

Název: Molo

Akvarel / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 31 x 54 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5354

Název: Salvador Dalí na střeše svého domu

Kombinovaná technika / plátno
( signováno vlevo dole, opatřeno vzorkem DNA, na zadní straně přípis autora, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5336

Název: Návrh

Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, stav perfektní )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.

Rozměr: 80 x 120 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5408

Ida Müntzberg

Název: Portrét dívky

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 60 x 45 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5376

Klimeš

Název: Jezírko I.

Olej / lepenka

Rozměr: 31 x 43 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 5352

Název: Soška představující čínského boha

Soška / mastek
( stav původní )

Rozměr: výška 35 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5372

Militký

Název: Pod mrakem

Olej / plátno

Rozměr: 45 x 35 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5351

Stanislav Ulman

Název: Pískovna

Olej / plátno / lepenka

Rozměr: 24 x 29 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5360

Brigita Jurman

Název: Portrét - Abstrakce

Olej / plátno
obraz získán přímo od autorky

Rozměr: 70 x 60 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 5400

Polanský

Název: O žních

Olej / lepenka
rámováno pod sklem

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5346

Zdeňka Burghauserová

Název: Libáň u Chrudimi

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1931, stav původní )

Rozměr: 30 x 39 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 5349

J. Steinský

Název: Dívka v kroji

Olej / lepenka

Rozměr: 66 x 44 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5332

Václav Radimský

Název: Lekníny na Labi

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, francouzský dobový rám, stav perfektní )
kolem roku 1920
přiložen odborný posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Rozměr: 70 x 97 cm

Aktuální cena: 630 000 Kč

Vyvolávací cena: 85 000 Kč

Id aukce: 5242

Účastníci: 18

Příhozy: 114

Jaroslav Panuška

Název: Cesta k moři

Olej / plátno
přiložen odborný posudek PhDr. Michael Zachař

Rozměr: 66 x 46 cm

Aktuální cena: 92 000 Kč

Vyvolávací cena: 8 000 Kč

Id aukce: 5326

Příhozy: 94