čas serveru: 03:53:12

Aleš Růžička

Název: Okno do vesmíru

Pouring ( lití barev ) / sololit
( signováno na zadní straně, stav perfektní )

Rozměr: 34 x 49 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2941

Aleš Růžička

Název: Plastika

( nesignováno, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 40 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3528

Alex Adolf Jelínek

Název: Pražské jezulátko

Litografie
rámováno pod sklem

Rozměr: 38 x 30 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5473

Alex Adolf Jelínek

Název: Kristus

Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 37 x 31 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 5479

Alex Adolf Jelínek

Název: Umučení Krista

Litografie
rozměr ve výřezu: 28 x 24 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 28 x 24 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 4308

Alex Adolf Jelínek

Název: Odpočinek

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1948, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 7 x 8 cm

Rozměr: 7 x 8 cm

Aktuální cena: 150 Kč

Vyvolávací cena: 150 Kč

Id aukce: 4319

Alex Adolf Jelínek

Název: Kůň

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1949, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 7 x 8 cm

Rozměr: 7 x 8 cm

Aktuální cena: 150 Kč

Vyvolávací cena: 150 Kč

Id aukce: 4320

Alex Beran

Název: Z Lužic

Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 68, stav původní )

Rozměr: 28 x 44 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 4748

Alexander Archipenko

Název: Egyptská královna

Postříbřený bronz na mramorovém podstavci
( signováno a datováno na boku plinty "Archipenko 1917", stav slušný )
výška plastiky 39,4 cm
výška podstavce 11,1 cm
výška celkem 50,5 cm
(na aukci WEINBERG byla u tohoto Archipenka uvedena ODHADNÍ CENA: 200.000-300.000,-Kč)

Rozměr: výška plastiky 39,4 cm

Aktuální cena: 99 000 Kč

Vyvolávací cena: 99 000 Kč

Id aukce: 5365

Alexander Dobrowolský

(signováno vlevo nahoře, stav slušný )

Rozměr: 40 x 56 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 4283

Alexander J. Pelíšek

Název: Katedrála

Olej / lepenka

Rozměr: 69 x 52 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5214

Alexander J. Pelíšek

Název: Svatý Mikuláš

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datování 1916, stav původní )

Rozměr: 60 x 50 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1667

Alexandr Michajlovič Rodčenko

Název: Kompozice s figurou

Litografie
( signováno vpravo dole, volný list, stav slušný )
číslováno: 3/100

Rozměr: 61 x 43,5 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4864

Alexandr Michajlovič Rodčenko

Název: Kompozice v prostoru

číslováno: 21/100
na zadní straně přiložen certifikát

Rozměr: 61 x 43 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5873

Alexei Vasilievich Hanzen

Název: Dubrovník

Olej / lepenka

Rozměr: 17 x 23,5 cm

Aktuální cena: 38 000 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 863

Alexej Vasiljevič Hanzen

Název: Rozbouřené moře

Olej / lepenka
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem

Rozměr: 46 x 72 cm

Aktuální cena: 81 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 2600

Příhozy: 73

Alfons Mucha

Název: Salon des Cent

Plakát na křídovém papíru
( pro sběratele vydalo uměleckoprůmyslové muzeum v Praze roku 1972 )

Rozměr: 67 x 47 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2085

Alfons Mucha

Název: Dívka s květinou

( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2608

Alfons Mucha

Název: Mladá dívka

( signováno vlevo dole, stav perfektní )
číslováno 63/100

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 3317

Alois Dania

Název: Kupení sena ( Bystrc u Brna )

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 29 x 39 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4084