čas serveru: 19:56:23

Luisa Černovická

Název: Nevěsta z Blanice

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, v původním stavu )
ověřovací list na zadní straně

Rozměr: 46 x 35 cm

Aktuální cena: 3 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2670

Název: Portrét Banksyho

Kombinovaná technika / plátno

Rozměr: 65 x 50 cm

Aktuální cena: 13 000 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 2650

Antonín Kalvoda

Název: Husopaska

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 28, stav původní )

Rozměr: 65 x 54 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2663

Monogramista K.W.

Název: Kovář

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1916, stav slušný )

Rozměr: 22 x 27,5 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2673

Název: Wolfgang Amadeus Mozart komponuje devátou

( signováno vlevo dole, datováno 2021, stav perfektní )
opatřeno DNA vzorkem

Rozměr: 100 x 100 cm

Aktuální cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 2695

Jakub Obrovský

Název: Před zrcadlem

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1911, stav původní )

Rozměr: 28 x 40 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2691

Albín Lhota

Název: Podzimní krajina

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 27,5 x 42,5 cm

Aktuální cena: 26 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 2696

Julie Winterová-Mezerová

Název: Lupiny

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 62 x 93 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2654

Svoboda Bobeš

Název: Chalupa

Olej / karton
– žák A. Kalvody

Rozměr: 35 x 35 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2669

Název: Vuelta

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2019, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 80 cm

Aktuální cena: 45 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 2679

Příhozy: 65

Název: Větrný den

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, kolem roku 1910, stav perfektní )

Rozměr: 31,5 x 28 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2656

František Kaván

Název: U nás v zimě

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
přiložen odborný posudek

Rozměr: 49 x 65 cm

Aktuální cena: 84 000 Kč

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Id aukce: 2652

Příhozy: 62

Lubor Hlavsa

Název: Akt tmavovlásky

Olej / sololit
( signováno vpravo nahoře, datováno 90, stav slušný )

Rozměr: 40 x 30 cm

Aktuální cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 2655

Kamil Lhoták

Název: Balóny před vzletem

Litografie

Rozměr: 24 x 17,5 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2671

František Michl

Název: Zřícenina

Olej / plátno
žák Otakara Nejedlého

Rozměr: 50 x 100 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2698

Maryša Neubertová

Název: Horská krajina

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 65 x 81 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2702

Miloslav Holý

Název: Krajina - Bolevecký rybník

Olej / plátno

Rozměr: 35 x 70 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 2666

Luděk Marold

Název: Tančící cikánka

Lavírovaná kresba
přiložen odborný posudek Dr. Ivana Havelky

Rozměr: 25,1 x 23,7 cm

Aktuální cena: 41 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 2660

Příhozy: 51

Název: Co má v hlavě Vasco de Gama

Kombinovaná technika / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2021, na zadní straně přípis autora, stav původní )
zvlněné plátno, nelze vypnout
opatřeno DNA

Rozměr: 65 x 50 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 2705

Karel Skála

Název: Ležící akt dívky

Olej / sololit
z umělecké pozůstalosti Karla Skály - na zadní straně štítek

Rozměr: 40 x 54 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2661