čas serveru: 01:20:17

Aukční výsledky

Alois Jalovecký

Název: Vodní hladina

Popis

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 20 x 35 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2858

Účastníci: 2

Příhozy: 2

Detail

Alois Jalovecký

Název: Letní nálada

Popis

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 20 x 35 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2859

Účastníci: 3

Příhozy: 5

Detail

Alois Jalovecký

Název: Snopy

Popis

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2860

Účastníci: 5

Příhozy: 30

Detail

Alois Jalovecký

Název: Bažanti

Popis

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2861

Účastníci: 2

Příhozy: 6

Detail

Alois Jalovecký

Název: Lovecké zátiší

Popis

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2862

Účastníci: 2

Příhozy: 3

Detail

Alois Janeček-Pardubský

Název: Horská krajina

Popis

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 65 x 77 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 5487

Účastníci: 2

Příhozy: 2

Detail

Alois Juříček

Název: Pobřeží

Popis

Olej / překližka
( signováno vlevo dole, datováno 1937, stav původní )

Rozměr: 30 x 25 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3079

Účastníci: 4

Příhozy: 12

Detail

Alois Juříček

Název: Kostelík

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 25 x 34 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3068

Účastníci: 3

Příhozy: 4

Detail

Alois Kalvoda

Název: Osamělý strom

Popis

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, původní rám " Josef Brůžek ", obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem

Rozměr: 31 x 41 cm

Aktuální cena: 23 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 554

Účastníci: 9

Příhozy: 36

Detail

Alois Kalvoda

Název: Na potoce

Popis

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
obraz zakoupen 14.03.2010 v Aukčním domě Pictura
přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michael Zachař

Rozměr: 45 x 55 cm

Aktuální cena: 27 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1590

Účastníci: 7

Příhozy: 19

Detail

Alois Kalvoda

Název: Vodní hladina

Popis

Olej / překližka
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař
na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 22 x 31 cm

Aktuální cena: 31 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 5978

Účastníci: 12

Příhozy: 47

Detail

Alois Kalvoda

Název: Ve strži

Popis

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař, na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 65 x 50 cm

Aktuální cena: 38 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1408

Účastníci: 12

Příhozy: 49

Detail

Alois Kalvoda

Název: Letní nálada

Popis

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař
na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 30 x 30 cm

Aktuální cena: 72 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2704

Účastníci: 9

Příhozy: 84

Detail

Alois Kalvoda

Název: Radúz a Mahulena

Popis

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař, na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 28 x 34 cm

Aktuální cena: 17 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1493

Účastníci: 9

Příhozy: 28

Detail

Alois Kalvoda

Název: Zimní nálada

Popis

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař
na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 50 x 64 cm

Aktuální cena: 98 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 5078

Účastníci: 14

Příhozy: 84

Detail

Alois Kalvoda

Název: Výhled z lesa z Křivoklátu z kopce sv. Eustacha ke Zbečnu

Popis

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, bohatě zdobený rám, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 61,5 x 66,5 cm

Aktuální cena: 68 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 500

Účastníci: 8

Příhozy: 60

Detail

Alois Kalvoda

Název: Vlčí máky

Popis

Olej / překližka
( signováno vlevo dole, kolem roku 1905, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
vystaveno : Julius Mařák a jeho žáci - Galerie Kroupa 2012

Rozměr: 70 x 97,5 cm

Aktuální cena: 305 000 Kč

Vyvolávací cena: 75 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3324

Účastníci: 6

Příhozy: 65

Detail

Alois Kalvoda - okruh

Název: Letní den

Popis

Olej / překližka
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, dekorativní rám, stav perfektní )

Rozměr: 20 x 23 cm

Aktuální cena: 14 500 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 5251

Účastníci: 4

Příhozy: 61

Detail

Alois Kirnig

Název: Jezírko v lomu

Popis

Olej / plátno / deska
( signováno vlevo dole, datováno 1879, dekorativní rám, stav původní )
restaurátorsky ošetřeno, pravost signatury restaurátorsky prověřena
posoudil PhDr. Mgr. Michael Zachař
Významný obraz Haushoferovy krajinářské školy souznějící s odkazem Adolfa Kosárka

Rozměr: 33 x 45,5 cm

Aktuální cena: 27 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 2307

Účastníci: 9

Příhozy: 28

Detail

Alois Kirnig

Název: Starý klášter na skále

Popis

Olej / plátno
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
přiložen odborný posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová
přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michael Zachař

Rozměr: 55,5 x 69 cm

Aktuální cena: 39 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3417

Účastníci: 7

Příhozy: 47

Detail