čas serveru: 00:39:01

Luboš Moravec

Název: Volání

Kov / slitina
mramorový podstavec
( signováno, stav slušný )
výška včetně podstavce: 18 cm

Rozměr: výška: 18 cm

Aktuální cena: 2 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6024

Václav Jansa

Název: Lásenický rybník

Olej / dřevěná deska
( signováno vpravo dole, kolem roku 1898, stav slušný )
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař

Rozměr: 25 x 40 cm

Aktuální cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 6054

Ladislav Pelc

Název: Měsíc nad hřištěm

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 21 x 65 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6020

Ota Janeček

Tuš / pastel
rozměr ve výřezu: 40,5 x 27,5 cm

Rozměr: 40,5 x 27,5 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 6004

Příhozy: 47

Fr. Tichý

Název: Velbloud

Perokresba / tuš
( signováno vpravo dole, datováno 1954, stav původní )
rozměr ve výřezu: 7 x 13 cm

Rozměr: 7 x 13 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5991

J. Kreuz

Název: Kostel

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 35 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6010

Vladimír Jandejsek

Název: Zátiší

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1993, stav slušný )

Rozměr: 40 x 52 cm

Aktuální cena: 4 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6017

Název: 1939 Aston Martin Lagonda V 12 Rapide

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2024, stav slušný )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 40 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5969

Příhozy: 50

Rudolf Kremlička

Název: Dáma v klobouku

Kresba / tužka / papír
( nesignováno, pozůstalostní razítko, atest. Dr. Čubrda, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 12 x 9,5 cm

Rozměr: 12 x 9,5 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5987

Josef Procházka

Název: Předjaří na Sázavě

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, francouzský rám, stav slušný )

Rozměr: 62 x 92 cm

Aktuální cena: 68 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 6042

Příhozy: 79

F. Ženíšek

Název: Studie lesní žínky

Kresba / tužka / papír
( nesignováno, přípis autora na zadní straně, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 21,5 x 17 cm

Rozměr: 21,5 x 17 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 5988

Vladimír Jandejsek

Název: Zátiší s ovocem a židlí

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1983, stav slušný )

Rozměr: 34 x 46 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6016

Vladimír Sychra

Název: Nevěsta - choť malíře A. Burky

Tuš / papír
( signováno vpravo dole, datováno 1941, stav původní )
rozměr ve výřezu: 22 x 16 cm

Rozměr: 22 x 16 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5979

Ota Bubeníček

Název: Starý mlýn

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 54 x 70 cm

Aktuální cena: 33 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5951

Bohumil Samuel Kečíř

Název: Maska I.

Olej / lepenka
( signováno dole uprostřed, stav slušný )
na zadní straně autorské razítko

Rozměr: 55 x 38 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 6027

Vladimír Jandejsek

Název: Frýdštejn

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1984, stav slušný )

Rozměr: 42 x 29 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5960

Vladimír Pleiner

Název: Kravský povoz

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 91 x 56 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5967

Karel Jan Sigmund

Název: Krajní chalupa v Radlíně

Olej / lepenka
rámováno pod sklem

Rozměr: 34 x 49 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5949

Název: Vzpomínky na budoucnost

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 24, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5947

Robert Cook

Název: Party at the Port

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2010, stav slušný )

Rozměr: 70 x 51 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5937