Popis
Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
na zadní straně autorské razítko
obraz získán přímo od autorky
Rozměr: 65 x 50 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 5067
Účastníci: 1
Příhozy: 1
Detail
|
Popis
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 22, stav původní )
Rozměr: 40 x 31 cm
Aktuální cena: 2 800 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 4158
Účastníci: 4
Příhozy: 25
Detail
|
Popis
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 89, stav původní )
Rozměr: 35 x 100 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 1098
Účastníci: 2
Příhozy: 2
Detail
|
Popis
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, dekorativní rám, stav slušný )
přiložen odborný posudek PhDr. Jaromír Stach historik umění
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař
na vyžádání zajistíme odborný posudek
Bruno Beran
(6. ledna 1888 Brno – 27. června 1979 Palma de Mallorca), byl český akademický malíř
- v letech 1903–1905 navštěvoval Uměleckoprůmyslovou školu ve Vídni u prof. Karla Otto Czechky a poté i Akademii výtvarných umění, kde se školil u prof. Rudolfa Bachera
- další studium absolvoval v letech 1907–1911 v Mnichově na Malířské akademii u profesorů J. C. Hertericha a Heinricha von Zügela
- v roce 1911 studoval i v Paříži na Akademii de la Grande-Chaumiere u Luciena Simona. V průběhu roku 1913 navštěvoval v Giverny Clauda Moneta a tímto počinem získal charakteristický impresionistický rukopis
Rozměr: 60 x 76 cm
Aktuální cena: 19 500 Kč
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 2922
Účastníci: 2
Příhozy: 22
Detail
|
Popis
Kov / slitina
mramorový podstavec
( signováno, kolem roku 1930, stav slušný )
výška včetně podstavce: 20 cm
Rozměr: výška 20 cm
Aktuální cena: 2 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 6031
Účastníci: 6
Příhozy: 8
Detail
|
Popis
Litografie
( signováno vlevo dole, volný list, stav slušný )
přípis autora na zadní straně
číslováno: 2/10
Rozměr: 60 x 45 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 3867
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Detail
|
Popis
Litografie
( signováno vlevo dole, volný list, stav slušný )
přípis autora na zadní straně
číslováno: 3/10
Rozměr: 60 x 45 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 3868
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Detail
|
Popis
Litografie
( signováno vlevo dole, volný list, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 56 x 41 cm
číslováno: 2/10
Rozměr: 56 x 41 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 4643
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Detail
|
Popis
Litografie
( signováno vlevo dole, volný list, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 56 x 40 cm
číslováno: 1/10
Rozměr: 56 x 40 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 4644
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Detail
|
Popis
Litografie
( signováno vpravo dole, ruční papír, volný list, stav slušný )
číslováno: 7/25
Rozměr: 51 x 41 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 3367
Účastníci: 1
Příhozy: 1
Detail
|
Popis
Litoofset
Ruční papír / Autorský tisk
( signováno vpravo dole, volný list, stav slušný )
číslováno: 2 z 25
Rozměr: 51 x 41 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 4653
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Detail
|
Popis
Litografie
( signováno vpravo dole, ruční papír, volný list, stav slušný )
číslováno: 7/25
Rozměr: 51 x 41 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 4654
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Detail
|
Popis
Ruční papír / Autorský tisk
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
číslováno: 3 z 25
Rozměr: 51 x 40,5 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 2867
Účastníci: 1
Příhozy: 1
Detail
|
Popis
Ruční papír / Autorský tisk
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
číslováno: 1 z 25
Rozměr: 51 x 40,5 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 2868
Účastníci: 1
Příhozy: 1
Detail
|
Popis
Litoofset
Ruční papír / Autorský tisk
( signováno vpravo dole, volný list, stav perfektní )
číslováno: 4 z 25
Rozměr: 51 x 41 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 3175
Účastníci: 1
Příhozy: 1
Detail
|
Popis
Litoofset
Ruční papír / Autorský tisk
( signováno vpravo dole, volný list, stav perfektní )
číslováno: 6 z 25
Rozměr: 50,5 x 40,5 cm
Aktuální cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 3176
Účastníci: 3
Příhozy: 9
Detail
|
Popis
Litoofset
Ruční papír / Autorský tisk
( signováno vpravo dole, volný list, stav perfektní )
číslováno: 4 z 25
Rozměr: 51 x 40,5 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 3177
Účastníci: 1
Příhozy: 1
Detail
|
Popis
Litoofset
Ruční papír / Autorský tisk
( signováno vpravo dole, volný list, stav perfektní )
číslováno: 2 z 25
Rozměr: 51 x 40,5 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 3178
Účastníci: 1
Příhozy: 1
Detail
|
Popis
Kresba
( signováno vlevo dole, datováno 2021, stav slušný )
Rozměr: 21 x 21 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 2713
Účastníci: 1
Příhozy: 1
Detail
|
Popis
Litografie
( signováno vpravo dole, ruční papír, volný list, stav slušný )
číslováno: 2/25
Rozměr: 59,5 x 42,5 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 2991
Účastníci: 2
Příhozy: 2
Detail
|