čas serveru: 19:36:46

Dresden

Název: Porcelánové sousoší

Porcelán
( značeno ve spodní čísti, stav slušný )

Rozměr: výška: 21 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4882

Dumitru Chiparus

Název: Egyptská tanečnice

Patinovaný bronz
podstavec leštěný mramor
( značeno DH Chiparus, pozdější odlitek, stav perfektní )
značka slévárny, modelářská značka: J L Paris L N
výška včetně podstavce: 50 cm
váha: 3 kg

Rozměr: výška: 50 cm, váha: 3 kg

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3420

Dumitru Haralamb Chiparus

Název: Vyzývavá póza

Patinovaný bronz na mramorovém podstavci
( signováno na plintě )
celková výška 44 cm
odlitek z první půle 20. století
Dumitru Chiparus
- francouzský sochař rumunského původu. Chiparova tvorba začala soškami realistického charakteru věnujícími se dětem, prvně vystaveným roku 1914 v Pařížském salonu. Od 20. let se jeho tvorba pak vyznačuje vysokou dekorativností a nápadností, přičemž se Chiparus věnuje hlavně zobrazení tanečnic a krásných žen své doby. Pro velký komerční úspěch své práce na Salon des Artistes Français vystavoval jen sporadicky, přesto je považován za jednoho z nejlepších francouzských sochařů éry art deco

Rozměr: výška 44 cm

Aktuální cena: 12 000 Kč

Vyvolávací cena: 12 000 Kč

Id aukce: 5063

Dupuis

Název: Hospoda

Olej / dřevo
( signováno vlevo dole, datováno 1857, stav slušný )

Rozměr: 24 x 30 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 1866

Dušek

Název: Humprecht - Sobotka

( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 19 x 24 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 215

E. Bína

Název: Chalupy

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 61 x 51 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5210

E. Holub

Název: Na břehu říčky

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 27 x 33 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5000

E. Ivanova

Název: Abstraktní džez

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 6 000 Kč

Id aukce: 2028

E. Mayer

Název: Zátiší

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 44 x 34 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4082

E. Menšík

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1924, obraz odborně vyčištěn, rám v původním stavu )

Rozměr: 40 x 60 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5291

E. Neuman

Název: Moře

Olej / plátno

Rozměr: 40 x 60 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3874

E. Pudil

Název: Vesnice

Olej / sololit

Rozměr: 29 x 79 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4746

E. Thpunis

Název: Chalupa

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, bohatě zdobený rám, stav slušný )
původ Belgie

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1279

E. Vidovič

Název: Molo

Akvarel / lepenka
rámováno pod sklem

Rozměr: 31 x 54 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5354

Eapoot

Název: Podzimní barvy

Olej / plátno

Rozměr: 55 x 40 cm

Aktuální cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 1067

Edgar Degas

Název: Velká baletka

Patinovaný bronz
podstavec leštěný mramor
( značeno E. Degas, pozdější odlitek, stav perfektní )
značka slévárny, modelářská značka: Paris Fonderie Bords de Seine
výška včetně podstavce: 67 cm
váha: 8 kg

Rozměr: výška: 67 cm, váha: 8 kg

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3419

Příhozy: 58

Edgar Degas

Název: Koupel

Dobový tisk
( signováno vlevo nahoře, stav původní )

Rozměr: 28 x 18 xm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 5986

Edl

Název: Pohled do údolí

Olej / lepenka

Rozměr: 65 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4743

Edl

Název: Břízy

Olej / lepenka

Rozměr: 44 x 60 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 1168

Eduard Edigaryan

Název: Kytice s lampou

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2012, stav slušný )

Rozměr: 63 x 45 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 5739