čas serveru: 05:10:36

K. Bergman

Název: Zátiší se džbánem a jablky

Olej / plátno

Rozměr: 110 x 84 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4760

Název: Zvířátka ji hledají

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2022, stav perfektní )

Rozměr: 55 x 45 cm

Aktuální cena: 59 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4703

Příhozy: 74

J. Kolátek

Název: Zimní radovánky - Zima v Soláň

( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 40 x 80 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4741

Brigita Jurman

Název: Voda

Akryl / plátno
obraz získán přímo od autorky

Rozměr: 91 x 61 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4726

Název: Vlny

Akryl / plátno
( nesignováno, stav perfektní )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.

Rozměr: 80 x 80 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 4710

Robert Jiran

Název: Socha Svobody

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 24 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4702

Klavírní závod Zdeňka Vlčka

Název: Pianino KAŠPAR

Klavírní závod Zdeňka Vlčka
Pianino KAŠPAR
Praha II. Školská ul. 34
( materiál : dub, stav slušný )

Rozměr: výška: 127 cm, šířka: 146 cm, hloubka: 67 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4728

Holub

Název: Pohled na město

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4772

Otakar Lebeda

Název: U vody

Olej / lepenka
( nesignováno, kolem roku 1897, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 19 x 23 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4781

Název: Pohled na město

Olej / lepenka

Rozměr: 23 x 37 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4770

V. Pasl

Název: Portrét

Olej / lepenka

Rozměr: 18 x 14 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4769

Robert Cook

Název: Kráska v New Yorku

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1990, stav slušný )

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4762

Jindřich Bubeníček

Název: Chalupa

Olej / karton
( signováno vpravo dole, ve slušném stavu )

Rozměr: 33 x 45 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Id aukce: 4739

Rumen Sazdov

Název: Sladké vzpomínky

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
- přiložen certifikát
Malíř Rumen Sazdov nar.1959 Bulharsko
1995 – evidován v aukčním katalogu MAYER.
Každé autorské dílo od ak.ma.Rumen Sazdov je investiční originál s garantovanou hodnotou na základě evidence jeho jména ve světovém aukčním katalogu MAYER*, který je už druhé století hlavní ARTINDEX pro obchodování s uměním ve světě.
*všechny údaje z katalogu MAYER (ročník 1995 + 1996) jsou uvedeny na artnet.com
2000-2021- výstavy NYC/Itálie/ ČR /Bulharsko .

Rozměr: 80 x 60 cm

Aktuální cena: 27 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 4721

Ant. Majer

Název: Pražské zákoutí

Litografie
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 21 x 15 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4738

Siola

Název: Nedokončená

Dřevo / akryl / MDF
Asamblage

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 4753

Miroslav Mužík

Název: Lovosice, přístav

Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2020, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4756

Název: Zátiší s kyticí

Olej / lepenka

Rozměr: 45 x 43 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4758

Název: Zrození

Rozměr: 15 x 9 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 4768

Alex Beran

Název: Z Lužic

Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 68, stav původní )

Rozměr: 28 x 44 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 4748