čas serveru: 08:43:59

Aukční výsledky

Jan Zrzavý

Název: Karel Jaromír Erben Kytice III. ( sbírka ) - Kytice

Popis

Heliogravura
( nesignováno, nově adjustováno, stav perfektní )
rozměr ve výřezu 15 x 10 cm

Rozměr: 15 x 10 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3092

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Detail

Jan Zrzavý

Název: Karel Jaromír Erben Kytice III. ( sbírka ) - U hrobu

Popis

Heliogravura
( nesignováno, nově adjustováno, stav perfektní )
rozměr ve výřezu 14,5 x 10 cm

Rozměr: 14,5 x 10 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3093

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Detail

Olbram Zoubek

Název: Skloněná

Popis

Papírový reliéf
( signováno vpravo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu: 21 x 14,5 cm

Rozměr: 21 x 14,5 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3151

Účastníci: 11

Příhozy: 64

Detail

Jan Zrzavý

Název: Karel Jaromír Erben Kytice III. ( sbírka ) - Poklad

Popis

Heliogravura
( nesignováno, nově adjustováno, stav perfektní )
rozměr ve výřezu 14,5 x 9,5 cm

Rozměr: 14,5 x 9,5 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3094

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Detail

Jiří Máška

Název: Překvapení na 46. rovnoběžce

Popis

Kombinovaná technika / deska
( signováno vpravo dole, datováno únor 2018, stav slušný )
získáno přímo od autora

Rozměr: 40 x 40 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3117

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Detail

Autor neurčen

Název: Ulička

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 54 x 42 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3121

Účastníci: 3

Příhozy: 6

Detail

Jan Zrzavý

Název: Karel Jaromír Erben Kytice III. ( sbírka ) - Zlatý kolovrat

Popis

Heliogravura
( nesignováno, nově adjustováno, stav perfektní )
rozměr ve výřezu 14,5 x 9,5 cm

Rozměr: 14,5 x 9,5 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3095

Účastníci: 2

Příhozy: 2

Detail

Gustav Macoun

Název: Stodoly ve Svobodných Hamrech

Popis

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, po roce 1918, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
vystaveno v Topičově salonu, publikováno v katalogu Macounovy výstavy v Hlinsku 2019 na str. 31

Rozměr: 53 x 70 cm

Aktuální cena: 100 000 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3130

Účastníci: 13

Příhozy: 102

Detail

Picasso

Název: Býk

Popis

Bronzová plastika
( pozdější odlitek, stav perfektní )
výška : 13 cm
délka : 23 cm

Rozměr: výška : 13 cm, délka : 23 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3122

Účastníci: 9

Příhozy: 28

Detail

Death NYC

Název: Death

Popis

Serigrafie
( signováno tužkou vlevo dole, volný list, slepotiskové razítko, autorský tisk, datováno 2020, stav perfektní )
přiložen certifikát umělkyně, na zadní straně pečeť
číslováno
Death NYC
Americká streetová umělkyně působící v New York City (NYC)
Zde i vyrůstala a setkávala se s rozdílnými kulturami. Tato zkušenost má velký vliv na její jméno i dílo.
Zachovává si anonymní identitu, která jí dává větší svobodu v práci.
Začínala malovat na stěnách a podlahách oblíbených obchodů v Soho a Chelsea.

Rozměr: 32 x 44 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3181

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Detail

Karel Svolinský

Název: Kompozice

Popis

Kresba / tuš / papír
( signováno vpravo dole, datováno 1986, stav původní )

Rozměr: 33 x 23 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3184

Účastníci: 3

Příhozy: 6

Detail

Otakar Hůrka

Název: Červánky

Popis

Olej / překližka
( signováno vlevo dole, vyřezávaný rám, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař
na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 45 x 51 cm

Aktuální cena: 13 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3073

Účastníci: 12

Příhozy: 54

Detail

Rylich

Název: Podzimní krajina

Popis

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 40 x 60 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3125

Účastníci: 2

Příhozy: 3

Detail

Miroslav Mužík

Název: Bílina

Popis

Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 21, stav perfektní )
obraz přímo od autora

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3138

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Detail

František Tichý

Název: Zrcadlení

Popis

Suchá jehla
( signováno dole uprostřed, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 14 x 10 cm

Aktuální cena: 1 400 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3096

Účastníci: 4

Příhozy: 10

Detail

Ivana Červinková

Název: Hudba

Popis

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 36 x 36 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3036

Účastníci: 4

Příhozy: 9

Detail

Monogramista J. R.

Název: Před chalupou

Popis

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 29 x 38 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3077

Účastníci: 2

Příhozy: 2

Detail

Adolf Berol (Wien)

Název: Český Krumlov

Popis

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 40 x 27 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3078

Účastníci: 3

Příhozy: 6

Detail

Jaroslav Šváb

Název: Jan Apoštol

Popis

Pastel
( signováno vpravo dole, datováno 42, nově adjustováno, stav perfektní )
dílo získáno z autorovy pozůstalosti

Rozměr: 63 x 48 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3146

Účastníci: 2

Příhozy: 2

Detail

František Tichý

Název: Biscup

Popis

Suchá jehla
( signováno dole uprostřed, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 14 x 10 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3097

Účastníci: 3

Příhozy: 8

Detail