Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, kolem roku 1905, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 51 x 67 cm
Aktuální cena: 64 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 5659
Příhozy: 74
Olej / lepenka
( signováno nečitelně vpravo dole, datováno 1938, stav slušný )
na zadní straně štítek
přiložena dobová korespondence přímo od autora
Rozměr: 50 x 69 cm
Aktuální cena: 30 500 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 5419
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 24 x 34 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5187
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, francouzský rám, stav perfektní )
Rozměr: 56 x 72 cm
Aktuální cena: 205 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Id aukce: 4700
Příhozy: 100
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1984, stav slušný )
Rozměr: 32 x 20 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4179
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 35 x 43 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2268
( signováno dole uprostřed, stav původní )
Rozměr: 14 x 9,5 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3334
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1940, stav slušný )
Rozměr: 34 x 36 cm
Aktuální cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1422
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 30 x 40 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4378
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
na zadní straně autorské razítko
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3110
Příhozy: 47
Olej / lepenka
Rozměr: 27 x 35 cm
Aktuální cena: 22 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4646
Příhozy: 73
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3111
Příhozy: 55
Olej / plátno
Rozměr: 68 x 90 cm
Aktuální cena: 17 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5434
Olej / lepenka
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, bohatě zdobený rám, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 50 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 4924
Příhozy: 67
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 14 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 4469
Olej / lepenka
( stav původní )
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 3 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 1160
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, dekorativní rám, stav slušný )
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5546
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 30 x 39 cm
Aktuální cena: 10 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5348
Příhozy: 41
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 65, stav slušný )
Rozměr: 57 x 50 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5582
Olej / lepenka
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 10 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3377
Příhozy: 41