čas serveru: 07:05:46

Vojtěch Sedláček

Název: Sychravý den

Olej / lepenka

Rozměr: 30 x 50 cm

Aktuální cena: 12 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4618

Příhozy: 51

Robert Cook

Název: Figure at the space III.

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 82, stav slušný )

Rozměr: 44 x 32 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4623

Betty

Název: Odhodlaná

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 22, stav perfektní )
- obraz přímo od autorky
Beata Zamečníková
umělecké jméno Betty
narozena 15.5.1993 v Praze
Od roku 2015 se realizuje v oboru tetování.

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 12 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4627

Buddy

Název: Do Not Worry !

Litografie
( signováno vlevo dole, volný list, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 56 x 40 cm
číslováno: 1/10

Rozměr: 56 x 40 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4644

Josef Falk

Název: Parní stroj

Parní stroj J.F. / Josef Falk
( Německo )
( značeno jak reliéfním štítkem na desce, tak na dveřích kotle J.F., manometr Plank, barevné plechové provedení, stav původní )
rozměry základní desky: 25 x 32 cm

Rozměr: 25 x 32 cm

Aktuální cena: 3 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4664

Robert Jiran

Název: Melounová party

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 16 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4620

František Líbal

Název: Večer na rybníku

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1931, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 19 x 24 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4648

J. Lhoták

Název: Podhradí

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 4683

František Daněk-Sedláček

Název: Podvečer v krajině

Olej / lepenka

Rozměr: 41 x 52 cm

Aktuální cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4667

Novotný

Název: Horský masiv

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 73, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 4674

Rolek

Název: Na břehu jezera

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4668

Název: Za humny

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 4689

Buddy

Název: To byl nebezpečný přívěsek

Litografie
číslováno: 7/25

Rozměr: 51 x 41 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4654

Název: V podhůří

Olej / plátno

Rozměr: 69 x 99 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 4684

Název: Zámecký park

Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 69 x 100 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 4685

Název: Pohled do údolí

Olej / lepenka

Rozměr: 80 x 100 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 4687

Mikeska

Název: Zátiší s květinami

Olej / plátno

Rozměr: 65 x 95 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 4691

Brigita Jurman

Název: Abstrakce

Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2010, stav perfektní )
obraz získán přímo od autorky

Rozměr: 91 x 60 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4641

Název: Podzimní nálada

Olej / plátno

Rozměr: 80 x 100 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 4692

Vratislav Hlava / Rudolf Bém

Název: Lesní říčka

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4660