čas serveru: 23:52:56

Vratislav Hlava / Rudolf Bém

Název: Lesní říčka

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4660

Název: Kytice

Kombinovaná technika / papír
( signováno na zadní straně, stav původní )

Rozměr: 65 x 49 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4698

Cína Jelínek

Název: Roubenka pod Troskami

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, stav slušný )

Rozměr: 27 x 38 cm

Aktuální cena: 4 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4647

Název: Rozkvetlá stráň

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 4 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4658

Olbram Zoubek

Název: Grácie

Papírový reliéf
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 21 x 15 cm

Rozměr: 21 x 15 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4670

F. Mašín

Název: Na kraji lesa

Olej / sololit

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 4680

Josef Istler

Název: Hlava

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 66, stav původní )

Rozměr: 61 x 48 cm

Aktuální cena: 34 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4636

Příhozy: 51

Rumen Sazdov

Název: Golf rotation II.

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2015, stav perfektní )
- přiložen certifikát
Malíř Rumen Sazdov nar.1959 Bulharsko
1994-1995 - vydraženo 39 autorských děl.
1995 – evidován v artnet.com a aukčním katalogu MAYER .
2000-2021- výstavy NYC/Itálie/ ČR /Bulharsko .

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 38 000 Kč

Vyvolávací cena: 38 000 Kč

Id aukce: 4665

Karel Karas

Název: Podzimní nálada

Olej / lepenka

Rozměr: 27 x 35 cm

Aktuální cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4646

Příhozy: 73

Jan Dědina

Název: Svatá

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, datováno 1933, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní včetně rámu )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 87 x 70 cm

Aktuální cena: 19 500 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 4650

J. F. Černic

Název: Vesnička v zimě

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 46 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4659

J. Veselý

Název: Zátiší s ovocem

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 4679

Název: Na břehu

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 66 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 4677

Jaroslav Grus

Název: Střechy

Akvarel

Rozměr: 42 x 55 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 4669

Forman

Název: Kostel v podhůří

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 79, stav slušný )

Rozměr: 48 x 68 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 4675

Název: Keplerův dům

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 22, stav perfektní )

Rozměr: 55 x 50 cm

Aktuální cena: 28 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4625

Jan Bedřich Minařík

Název: Ze Šumavy

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
na zadní straně dobrozdání

Rozměr: 18 x 47 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4637

Název: Pohled do krajiny

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 40 x 60 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4634

Robert Jiran

Název: Na startovní čáře

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 28 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4619

Účastníci: 17

Příhozy: 66

Název: Divoké sny Salvadora Dalí

Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno na zadní straně, datováno duben 2022, stav perfektní )
opatřeno vzorkem DNA

Rozměr: 100 x 100 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4622