čas serveru: 09:29:43

Armand Godard

Název: Orientální tanečnice

Patinovaný bronz
( signováno na plintě, výška : 49 cm včetně podstavce, pozdější odlitek, stav perfektní )
Armand Godard
coby renomovaný sochař působící ve 20. letech minulého století v Paříži, je zahrnován mezi přední představitele stylu art deco

Rozměr: výška : 49 cm

Aktuální cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3187

Název: Na řece

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3156

Banksy

Název: Rat

( signováno vpravo dole, stav perfektní )
číslováno: 53/150

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 4 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3186

Václav Stein

Název: Mokřady

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 50 x 69 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3157

Fernando Botero

Název: Baletka

Patinovaný bronz
( signováno na plintě, výška : 42 cm včetně podstavce, pozdější odlitek, stav perfektní )
Fernando Botero
Kolumbijský malíř a sochař (narozen 19. dubna 1932 v kolumbijském Medellínu) je jedním z nejvýznamnějších umělců naší doby. Vytvořil si svůj vlastní výtvarný styl, připomínající směs lidové představivosti a naivního malířství. Kromě malby se výrazný talent Fernanda Botera projevil i v sochařství, kterému se intenzivně věnuje od roku 1976. Charakteristickým znakem jeho plastik i obrazů je figurativní tvorba, kdy proporce lidských postav a zvířat jsou předimenzované. Lidské tělo, inspirován dílem Rubense, zobrazuje Botero v nadměrných proporcích, jimiž vytváří nový, svébytný ideál krásy. V roce 2012 získal cenu Mezinárodního sochařského centra za celoživotní sochařské dílo.

Rozměr: výška : 42 cm

Aktuální cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3188

Příhozy: 58

Emanuel Hosperger

Název: Pohled na Trenčínský hrad

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1921, stav původní )

Rozměr: 29 x 49 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3159

Karel Langer

Název: Pradleny

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole ( signatura špatně čitelná ), obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 37 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 3083

Název: Lesní partie

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, bohatě dekorativní rám, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 75 cm

Aktuální cena: 7 400 Kč

Vyvolávací cena: 6 900 Kč

Id aukce: 3194

František Plecháč-Prosecký

Název: Cidlina

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1947, stav původní )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3192

František Plecháč-Prosecký

Název: Cidlina II.

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1947, stav původní )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3193

František Emler

Název: Zátiší s ovocem

Olej / karton
( signováno vpravo dole, datováno 50, stav původní )

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 600 Kč

Id aukce: 3196

Pýcha

Název: Taneček

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 42 x 36 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3197

Název: Krajina na podzim

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 26,5 x 34 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3198

Název: Portrét ženy

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 34 x 24 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3199

Emanuel Hosperger

Název: Útesy

Olej / lepenka

Rozměr: 26 x 40 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3160

Příhozy: 50

Kříž

Název: Příbram se Svatou Horou

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 58, stav původní )

Rozměr: 42 x 33 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3169

Janeček Pardubský Alois

Název: Horská krajina

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 28 x 38 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3170

Marcel Blairat

Název: Tunis

Rozměr: 18 x 24 cm

Aktuální cena: 3 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 3190

Viola van Rosse

Název: Pasáček

Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 49 x 56 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 3168

Robert Jiran

Název: Dívka s rybkou

Olej / plátno
( signováno na zadní straně včetně autorského razítka, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 43 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3164

Příhozy: 58