čas serveru: 17:11:16

Název: Tady jsem se narodil a sem se budu vždycky rád vracet !

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2023, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 51 300 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5160

Příhozy: 62

Název: Znamení Kozoroh

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2021, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 40 cm

Aktuální cena: 30 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4921

Název: Zvídavý homosexuál

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2022, stav perfektní )

Rozměr: 35 x 45 cm

Aktuální cena: 38 300 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4922

Název: Ovoce v dobré náladě

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 54 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4923

Příhozy: 68

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 23, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5440

Název: Holomajzna 2

Olej / plátno

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 36 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5441

Název: Praha

Olej / plátno

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 55 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5442

Název: Znamení - Štír

Olej / plátno

Rozměr: 40 x 40 cm

Aktuální cena: 30 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3654

Název: Neopatrný olympionik

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2021, stav perfektní )

Rozměr: 45 x 55 cm

Aktuální cena: 42 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3655

Příhozy: 57

Název: Praha

Olej / plátno

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 65 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3656

Příhozy: 81

Název: Jan Žižka z Trocnova

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2023, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 40 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5705

Název: Dobití Petřína 9.7.1943 Rakoncaj Messner

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2023, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 30 cm

Aktuální cena: 28 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5706

Název: Leďňáček

Olej / plátno

Rozměr: 40 x 40 cm

Aktuální cena: 45 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5707

Příhozy: 57

Název: Znamení Lev

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2022, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 40 cm

Aktuální cena: 24 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4431

Název: Maltézské náměstí

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 36 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4432

Název: Pražákům těm je tu hej, ty nikam nezablouděj !

Olej / plátno

Rozměr: 45 x 55 cm

Aktuální cena: 46 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4433

Příhozy: 57

Název: 1939 Aston Martin Lagonda V 12 Rapide

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2024, stav slušný )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 40 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5969

Příhozy: 50

Název: Bratranec z Mexika

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2024, stav slušný )

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 29 800 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5970

Název: Bratranec z Afriky

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 29 900 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5971

Název: Zvířátka ji hledají

Olej / plátno

Rozměr: 55 x 45 cm

Aktuální cena: 59 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4703

Příhozy: 74