čas serveru: 10:53:47

Karda

Název: Ovoce na stole s nožem

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 35 x 61 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4598

Karda

Název: Květy s tmavším pozadím

Olej / lepenka

Rozměr: 61 x 34 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4599

Kaplarčík

Název: Na hrázi

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1946, stav původní )

Rozměr: 29 x 40 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1223

Kamila91

Název: Tváře

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1991, stav slušný )

Rozměr: 70 x 60 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4824

Kamila

Název: Kudy kam

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 99, stav původní )

Rozměr: 30 x 30 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 093

Kamil Stuchlík

Název: Portrét starší dámy

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 55 x 37 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 3126

Kamil Lhoták

Název: Lucas King of the road

Olej / sololit
( signováno uprostřed dole, datováno na zadní straně 1943, stav perfektní )
ze sbírky MuDr. Jiřího Dudka
Soupis díla č. 678/4
Vystaveno:
2015 - Praha - Museum Kampa ( str. 97 )
2016 - Litoměřice ( SG ) seznam str.81 )
2018 - Praha - Obecní dům ( soupis str. 157 )
2019 - Hluboká AJG
Publikováno:
2015 - Katalog str. 51
2016 - Katalog str. 52
2017 - Monografie ( Šteffek ) str. 151
2018 - Katalog str. 25
2019 - Katalog str. 99
Posudek: PhDr. Zemina

Rozměr: 33 x 61 cm

Aktuální cena: 2 080 000 Kč

Vyvolávací cena: 150 000 Kč

Id aukce: 1025

Příhozy: 215

Kamil Lhoták

Název: Kámen vzpomínek

Litografie
( nesignováno, stav perfektní )
Certifikát pravosti na zadní straně
litografie Karla Lhotáka "Kámen Vzpomínek", 1987
( viz. Libor Šteffek: Kamil Lhoták - Grafické dílo, položka G483 ) pochází z pozůstalosti autora a byla v soukromé sbírce jeho syna Kamila Lhotáka.
Na doložení pravosti tohoto nesignovaného a nečíslovaného exempláře je litografie na líci v pravém rohu dole opatřena razítkem spkl z.s.

Rozměr: 52 x 68 cm

Aktuální cena: 21 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 1857

Příhozy: 75

Kamil Lhoták

Název: Z Paříže

Suchá jehla
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 13 x 8 cm

Aktuální cena: 2 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2907

Příhozy: 25

Kamil Lhoták

Název: Vítr shazuje poslední listí

Tuš / papír
( signováno vlevo dole, datováno 1950, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 15 x 18 cm

Rozměr: 15 x 18 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5981

Kamil Lhoták

Název: Krajina s nádrží

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1979, stav slušný )
Autorství potvrzeno Spolkem přátel Kamila Lhotáka
v roce 2012 vystaveno v galerii Moderna
obraz byl darován autorem dne 17.4.1980 prof. Františku Dvořáku
publikováno v monografii Kamil Lhoták ( autor : František Dvořák na str. 117. )

Rozměr: 39,5 x 45 cm

Aktuální cena: 1 145 000 Kč

Vyvolávací cena: 120 000 Kč

Id aukce: 2658

Příhozy: 123

Kamil Lhoták

Název: Balóny před vzletem

Litografie
( signováno vpravo dole, v původním stavu )

Rozměr: 24 x 17,5 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2671

Kamil Lhoták

Název: Cyklista a zebry

Kresba / papír
( signováno vpravo dole, datováno, stav původní )
kresba tužkou na nažloutlém papíře
velikost kresby 7,5x15 cm
signováno KL41 PD
6/2 - panel výstavy Zachráněné kresby

Rozměr: 13,5 x 19,5 cm

Aktuální cena: 20 000 Kč

Vyvolávací cena: 20 000 Kč

Id aukce: 4207

Kamil Lhoták

Název: Sherlock Holmes

Kresba / papír
kresba tužkou na ručním papíře
velikost kresby 17x14 cm
signováno Kamil Lhoták 84 PD
8/1 - panel výstavy Zachráněné kresby

Rozměr: 23,5 x 15,5 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 4208

Kamil Lhoták

Název: Letadlo

Litografie

Rozměr: 12 x 14,5 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3561

Kája Saudek

Název: Krásná je tvář periférie

Kombinovaná technika / olej / tempera / kvaš / tuš / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
provenience : získáno z autorské výstavy Káji Saudka

Rozměr: 80 x 70 cm

Aktuální cena: 160 000 Kč

Vyvolávací cena: 35 000 Kč

Id aukce: 844

Příhozy: 81

Kája

Název: Zátiší s kyticí

Olej / lepenka

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4352

Kadlasová

Název: Kosatce

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 30 x 17 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 1723

Kadlasová

Název: Květiny

Olej / lepenka
( signováno vpravo nahoře, stav původní )

Rozměr: 17 x 30 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 1724

K.V. Hašek

Název: Cesta do údolí

Olej / lepenka

Rozměr: 44 x 60 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 4847