čas serveru: 10:25:51

Janeček Pardubský Alois

Název: Horská krajina

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 28 x 38 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3170

Marcel Blairat

Název: Tunis

( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 18 x 24 cm

Aktuální cena: 3 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 3190

Viola van Rosse

Název: Pasáček

Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 49 x 56 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 3168

Robert Jiran

Název: Dívka s rybkou

Olej / plátno
( signováno na zadní straně včetně autorského razítka, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 43 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3164

Příhozy: 58

rozměr ve výřezu: 51 x 31 cm

Rozměr: 51 x 31 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 3171

Jiří Mandel ml.

Název: Zákoutí u Karlova mostu

Olej / plátno

Rozměr: 46 x 38 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 3172

Roy Lichtenstein

Název: Ohhh... Alright...

( signováno vpravo dole v tisku, volný list, ruční papír, slepotiskové razítko vydavatele díla Styria Studio, stav perfektní )
přiložen certifikát, limitovaná edice
číslováno: 75 z 150

Rozměr: 50 x 35 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3180

Otakar Nejedlý

Název: Rybáři na Cejlonu

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole Ot. Nejedlý, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Významný český malíř, žák F. Engelmüllera, A. Slavíčka a sám později profesor na Akademii výtvarných umění.
Velmi vzácné dílo autenticky malované v plénu na začátku pobytu v Cejlonu a Indii ( kolem 1909 )
Cesty do Itálie a jako první český malíř se seznamuje s futurismem, dále do Paříže a Londýna, v roce 1908 opět na Sicílii.
Mezi lety 1909 a 1911 prožil neuvěřitelná umělecká i životní dobrodružství při cestě na Cejlon a do Indie.

Rozměr: 18 x 21 cm

Aktuální cena: 80 000 Kč

Vyvolávací cena: 35 000 Kč

Id aukce: 3081

Příhozy: 47

Josef Vladimír Kačírek

Název: Zátiší s kyticí

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 31 x 45 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3200

Monogramista H. L.

Název: Tváře

Rozměr: 29 x 21 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 3201

Emanuel Hosperger

Název: Stavidlo

Akvarel

Rozměr: 23 x 33 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 3206

Název: Pohled na město

Rytina
( stav perfektní )

Rozměr: 9 x 13 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 3209

J. Zedek

Název: Bača

Olej / plátno

Rozměr: 45 x 63 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3210

Jiří Mádlo

Název: Kytice

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1986, stav původní )

Rozměr: 43 x 32,5 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3213

Jaroslav Jiroutka

Název: Starobylý kostelík u Chrudimi

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1940, stav slušný )

Rozměr: 30 x 44 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3214

Leopold Musil

Název: Stohy u Počernic

Olej / sololit

Rozměr: 75 x 90 cm

Aktuální cena: 5 900 Kč

Vyvolávací cena: 5 900 Kč

Id aukce: 3202

Název: Jezero

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 60 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3219

Název: Roubenka

Olej / sololit

Rozměr: 32 x 37 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 3222

Moravec

Název: Ve stínu bříz

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1931, stav slušný )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3312

Müller

Název: Svatý Salvátor

Olej / plátno
( značeno na zadní straně, datovámo 1890, stav původní )

Rozměr: 41 x 29 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 3236