čas serveru: 03:35:05

Rumen Sazdov

Název: Smetanova Litomyšl

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 2014, stav perfektní )
- přiložen certifikát
Malíř Rumen Sazdov nar.1959 Bulharsko
1995 – evidován v artvalue.com a aukčním katalogu MAYER .
2000-2021- výstavy NYC/Itálie/ ČR /Bulharsko .

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 20 000 Kč

Vyvolávací cena: 20 000 Kč

Id aukce: 4604

Karda

Název: Stařec při čtení

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 60 x 32 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4595

Rosenthal

Název: Chrt

Porcelán
( značeno Rosenthal, stav perfektní )

Rozměr: výška: 17 cm, šířka: 29 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4592

Emil Šmejkal

Název: Kytice

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 68, stav původní )

Rozměr: 50 x 30 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4579

Stejskal

Název: Zátiší s ovocem

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 62, volný list, stav původní )

Rozměr: 49 x 34 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 4578

Konečný

Název: Borovice

Olej / lepenka

Rozměr: 40 x 70 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4573

Název: Mrazivý den

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4602

F. Tichý

Název: Kutná Hora

Olej / lepenka

Rozměr: 24 x 30 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4567

Název: Lítý boj

Olej / plátno
( nesignováno, dekorativní rám, stav slušný )

Rozměr: 115 x 115 cm

Aktuální cena: 30 000 Kč

Vyvolávací cena: 30 000 Kč

Id aukce: 4566

Václav Vovsík

Název: Zima na Českomravské Vysočině II.

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 40 x 48 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4565

Název: Bystřina

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4562

Název: Temný les

Olej / plátno

Rozměr: 46 x 35 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4564

Václav Vovsík

Název: Zima na Českomravské Vysočině I.

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4563

Turek

Název: Sušení prádla

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1940, stav slušný )

Rozměr: 28 x 28 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4612

Cína Jelínek

Název: Mrtvý les

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1929, stav slušný )

Rozměr: 22 x 35 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4549

Robert Cook

Název: Two beauties at the Prague

Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1992, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4552

Rumen Sazdov

Název: Námořník a zrzka

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2006, stav perfektní )
- přiložen certifikát

Rozměr: 60 x 50 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 4553

František Kaván

Název: Podmrak

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, kolem roku 1900, stav slušný )

Rozměr: 21 x 15 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4560

Název: Anton Pavlovič počítá sestry

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2021, stav perfektní )

Rozměr: 45 x 55 cm

Aktuální cena: 36 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4544

Název: Vláda ČR --> Beata Simplicitas

( signováno vpravo dole, na zadní straně přípis autora, stav slušný )
opatřeno vzorkem DNA

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4547