čas serveru: 17:13:07

Gustav Reiter

Název: Pohled do krajiny

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3303

Monogramista K.

Název: Pastviny

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 45 x 58 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3304

František Janoušek

Olej / lepenka
( signováno na zadní straně, stav slušný )

Rozměr: 65 x 50 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Id aukce: 3305

Název: Žena sedící u okna na Vinohradech

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2021, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 17 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3286

Název: Obrazový rám

Dřevo
( stav slušný )
vnitřní rozměr pro obraz : 35 x 44 cm

Rozměr: 35 x 44 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3307

Název: Příboj

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 19 x 24 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3308

Passerová

Olej / sololit

Rozměr: 9,5 x 12 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3309

Jaroslav Trinkmoc

Název: Podzimní nálada

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, odborně vyčištěno, stav slušný )

Rozměr: 24 x 34 cm

Aktuální cena: 1 400 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3311

V. Röhling

Název: Praha

Litografie
( signováno vpravo dole, v původním stavu )

Rozměr: 45 x 75 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3220

Alois Srnský

Název: Pohled na Litomyšl

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
přiložen odborný posudek PhDr. Petr Malý

Rozměr: 76 x 90 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 3316

Josef Lada

Název: Koledníci

Litografie
( signováno dole, datováno 1936, nově adjustováno, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 27 x 17,5 cm

Rozměr: 27 x 17,5 cm

Aktuální cena: 18 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3488

Příhozy: 68

Alfons Mucha

Název: Mladá dívka

( signováno vlevo dole, stav perfektní )
číslováno 63/100

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 3317

Název: Modrá

Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, stav perfektní )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3298

František Škrabánek

Název: U Skorkova

Olej / lepenka

Rozměr: 19 x 23 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3325

Tomáš Laskovský

Název: Oceán plný překvapení

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3365

Paola Graf

Název: White horse

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3363

Název: Rozkvetlé stromy

Kombinovaná technika / lepenka

Rozměr: 36 x 44 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 3349

Jaro Kučera

Název: Notre-Dame (Paříž)

Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 1925, stav slušný )

Rozměr: 16 x 19,5 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3332

Název: Zátiší se zeleninou

Olej / dřevo
( nesignováno, stylově adjustováno, stav slušný )

Rozměr: 32,5 x 49 cm

Aktuální cena: 1 400 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 3341

Václav Hejna

Název: Praha

Olej / překližka
oboustranný obraz
( signováno vpravo nahoře, na zadní straně autorský štítek, stav původní )

Rozměr: 36 x 170 cm

Aktuální cena: 3 800 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3322