čas serveru: 23:02:24

Název: Hnědý

Akryl / plátno
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 4540

V. Hanuš

Název: Portrét dívky

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1937, stav slušný )

Rozměr: 44 x 34 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4542

Název: Vír

Akryl / plátno

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 4541

Název: Město

Akryl / plátno

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 4539

Oberthor

Název: Jezdci

Litografie
( signováno dole uprostřed, datováno 75, stav původní )

Rozměr: 7,5 x 18,5 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 4543

Miroslav Mužík

Název: České středohoří

Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2021, stav perfektní )
obraz získán přímo od autora

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4538

Název: Mapa světa

( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 20 x 25 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 4535

Škeřík

Název: Snopy

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 35 x 47 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 4536

Název: Pohled na město Pražské

Litografie
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 20 x 53 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 4534

Sedloň

Název: Pohled od dřevěného mostu

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1944, stav původní )
přípis na zadní straně

Rozměr: 27 x 30 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 4533

Vojtěch Sedláček

Název: Oráč

Litografie
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 36 x 54 cm

Rozměr: 36 x 54 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 4532

Josef Jíra

Název: Vánoční radovánky na Malé Skále

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 72, obraz odborně vyčištěn, dubový rám, stav perfektní )

Rozměr: 30 x 35 cm

Aktuální cena: 99 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 4421

Příhozy: 104

Jaroslav Štěpán

Název: Předjaří v Provodovicích

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1988, stav slušný )

Rozměr: 55 x 45 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4515

Gustav Porš

Název: Lekníny

Olej / plátno

Rozměr: 75 x 100 cm

Aktuální cena: 195 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 4410

Příhozy: 106

A. Hoch

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1947, stav slušný )

Rozměr: 40 x 48 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4514

Jaroslav Štěpán

Název: Babiččino zátiší

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1982, stav slušný )

Rozměr: 57 x 46 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4513

Hollar

Název: Zátiší s ovocem a konvicí

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 48 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4510

Jaroslav Trinkmoc

Název: Snopy

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 25 x 34 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4493

František Horký

Název: Na palouku

Olej / lepenka

Rozměr: 21 x 26 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4492

Název: V docích

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 62, stav slušný )

Rozměr: 61 x 76 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4462