čas serveru: 11:55:29

Luisa Černovická

Název: Z českých luhů a hájů

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 75 x 65 cm

Aktuální cena: 3 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 3321

Nicot

Název: Krásky z karnevalu

Barevný lept
( signováno vpravo dole, stav slušný )
na zadní straně štítek z výstavy českých a francouzských mistrů

Rozměr: 31 x 14 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3340

Max Švabinský

Název: Dívka s květinou

Kresba uhlem
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav perfektní )
na zadní straně přiložen posudek Prof. PhDr. František Dvořák, CSc.

Rozměr: 28 x 21 cm

Aktuální cena: 13 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 3344

Antonín Hudeček

Název: Zrcadlení

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kvalitní dobový rám, datace po roce 1920, obraz odborně vyčištěn, stav slušný )
obraz galerijních rozměrů

Rozměr: 95 x 130 cm

Aktuální cena: 120 000 Kč

Vyvolávací cena: 19 000 Kč

Id aukce: 3421

Příhozy: 88

Název: 7 Samurajů

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2021, stav perfektní )

Rozměr: 45 x 70 cm

Aktuální cena: 48 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3288

Příhozy: 62

Alois Tužinský

Název: Amsterdam - nábřeží

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, na zadní straně přípis, stav slušný )

Rozměr: 17 x 25 cm

Aktuální cena: 14 500 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 3335

Příhozy: 56

František Horký

Název: Vesnice pod sněhem

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, stav původní )
na zadní straně Záruční list

Rozměr: 43 x 48 cm

Aktuální cena: 4 700 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3345

Název: Romantická krajina I.

Olej / dřevo
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 10,5 x 16,5 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 3351

Příhozy: 25

Název: Romantická krajina II.

Olej / dřevo
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 10,5 x 16,5 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 3352

Jaroslav Panuška

Název: Krajina

Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )
na zadní straně potvrzení pravosti PhDr. Michael Zachař

Rozměr: 30 x 50 cm

Aktuální cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3360

Buddy

Název: Naše láska přežije

Litografie
číslováno: 7/25

Rozměr: 51 x 41 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3367

František Motyčka

Název: Letní den na vsi

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1930, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 57 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3375

Robert Cook

Název: Beauty on the races in the Alps

Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2000, stav perfektní )
na zadní straně autorské razítko

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 17 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3373

Jaro Procházka

Název: Pohled na Pražský Hrad

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 66 cm

Aktuální cena: 20 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3289

Emil Šmejkal

Název: ( Lahve ) Červená tečka

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, stav původní )

Rozměr: 80 x 69 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Id aukce: 3384

Tomáš Laskovský

Název: Život vzniklý v moři

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Id aukce: 3366

Salvador Dalí

Název: Motýlí královna

( signováno tužkou vpravo dole, slepotiskové razítko, stav původní )
číslováno: MCIII

Rozměr: 66 x 50 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3372

Název: Obrazový rám

Dřevo / dřevořezba
( stav původní, lehce poškozené dva rohy )
vnitřní rozměr pro obraz : 60 x 100 cm

Rozměr: 60 x 100 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3387

Edgar Degas

Název: Velká baletka

Patinovaný bronz
podstavec leštěný mramor
( značeno E. Degas, pozdější odlitek, stav perfektní )
značka slévárny, modelářská značka: Paris Fonderie Bords de Seine
výška včetně podstavce: 67 cm
váha: 8 kg

Rozměr: výška: 67 cm, váha: 8 kg

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3419

Příhozy: 58

Jaroslav Mandl

Název: Funnel I.

Vyřezávaný reliéf / akryl
dílo přímo od autora

Rozměr: 68,5 x 68,5 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3396

Příhozy: 58