čas serveru: 22:35:47

Josef Hausche

Název: Krajina v podvečer

Olej / překližka
( signováno vlevo dole, datováno 1932, přípis na zadní straně, stav původní )

Rozměr: 28 x 29 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4489

Monogramista F. B.

Název: Přišlo jaro

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1973, stav slušný )

Rozměr: 32 x 76 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4528

Milan Coufal

Název: Hlava larvy

Skulptura ( pískovec )
( stav perfektní )
výška: 17 cm
- získáno přímo od autora

Rozměr: výška: 17 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 4412

Název: Za humny

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 42 x 90 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4527

Miloslav Holý

Název: Statek ve Sviněticích

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1928, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
na zadní straně autorské razítko a přípis autora
konzultováno s Mgr. Tomášem Bergerem, držitelem autorských práv malíře

Rozměr: 54 x 81 cm

Aktuální cena: 115 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 4486

Příhozy: 111

Název: Chlapci

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 21 x 13 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4488

Jindřich Procházka

Název: Ve žních

Akvarel
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4470

Název: Rákosí

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1914, stav původní )

Rozměr: 35 x 25 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4480

Uher

Název: Houbaři

Olej / plátno

Rozměr: 55 x 75 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4457

J. Novák

Název: Jezírko v parku

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1950, kvalitní masivní rám, stav původní )

Rozměr: 50 x 75 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4453

Luboš Kučera

Název: Lesní cesta

Olej / lepenka

Rozměr: 32 x 25 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4518

Název: Maltézské náměstí

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2022, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 36 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4432

Berta Liebscherová-Havlíčková

Název: Malý pasáček

Olej / lepenka

Rozměr: 34 x 48 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4479

Betty

Název: Meditace

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2022, stav slušný )
- obraz přímo od autorky
Beata Zamečníková
umělecké jméno Betty
narozena 15.5.1993 v Praze
Od roku 2015 se realizuje v oboru tetování.

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4413

Název: Snopy

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 40 x 53 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4478

Název: O žních

Olej / plátno / lepenka

Rozměr: 34 x 37 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4419

F.J. Kristl

Název: Zátiší s kapry

Olej / lepenka

Rozměr: 46 x 58 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4526

Název: Paprsky ve skle

Olej / plátno
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.

Rozměr: 100 x 100 cm

Aktuální cena: 4 300 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 4424

Miloš Englberth

Název: Čemeřice ( divoká růže )

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 2000, nerámováno, stav původní )
rozměr ve výřezu: 14 x 12 cm

Rozměr: 14 x 12 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 4427

Václav Dlask

Název: Zátiší s ovocem

Olej / lepenka

Rozměr: 48 x 70 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4437