čas serveru: 12:50:49

Cyril Bouda

Název: Noční návštěva

Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 24 x 18 cm

Rozměr: 24 x 18 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3381

Šourek

Název: Na potoce

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3391

Cyril Bouda

Název: Milenci

Litografie
rozměr ve výřezu : 24 x 18 cm

Rozměr: 24 x 18 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3382

Vlach

Název: Hradčany od Klárova

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1965, stav původní )

Rozměr: 50 x 66 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3389

Alois Šmejkal

Název: Mostecká věž

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 45 x 55 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3390

Vladimír Komárek

Název: Terasa v Zákupech

Litografie
( signováno dole uprostřed, datováno 63, stav původní )

Rozměr: 28 x 36 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Id aukce: 3394

Long John Distilleries LTD. Glasgow. Scotland

Název: Long John Blended Scotch Whisky

Blended Scotch Whisky
Long John Special Reserve
1960´s

Rozměr: 750 ml

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3398

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno, stav slušný )

Rozměr: 50 x 67 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3301

Radek Baláž

Název: Francouz na přehradě

Olej / plátno
Výstavy v letech 1995 – 1997

Rozměr: 70 x 101 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 3337

Gustav Macoun

Název: Zima na Vysočině

Olej / plátno

Rozměr: 49 x 58,5 cm

Aktuální cena: 21 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 3362

Alois Kalvoda

Název: Vlčí máky

Olej / překližka
vystaveno : Julius Mařák a jeho žáci - Galerie Kroupa 2012

Rozměr: 70 x 97,5 cm

Aktuální cena: 305 000 Kč

Vyvolávací cena: 75 000 Kč

Id aukce: 3324

Příhozy: 65

Roy Lichtenstein

Název: Dívka v zrcadle

( signováno vpravo dole, volný list, ruční papír, slepotiskové razítko vydavatele díla Styria Studio, stav perfektní )
přiložen certifikát, limitovaná edice
číslováno: 29 z 150

Rozměr: 50 x 35 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3371

Olbram Zoubek

Název: Děkuji

Reliéfní tisk
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav perfektní )
ověřeno nadačním fondem Kmentová-Zoubek

Rozměr: 21,5 x 15 cm

Aktuální cena: 18 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3338

Příhozy: 63

Josef Procházka

Název: Ve stínu stromů

Olej / plátno / lepenka

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 75 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3292

Účastníci: 16

Příhozy: 89

Josef Svoboda

Název: Dívčí akt

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 80 x 65 cm

Aktuální cena: 30 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 3330

Josef Ptáček

Název: Pohled do údolí

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 3350

Jaroslav Trinkmoc

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, odborně vyčištěno, stav slušný )

Rozměr: 24 x 34 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3310

Název: Zlatá ulička

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2021, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 72 cm

Aktuální cena: 58 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3290

Účastníci: 20

Příhozy: 72

Josef Lada

Název: V bryndě

Tuš / běloba / papír
kresba byla publikována roku 1929 ve IV. ročníku Kvítka
přiložen znalecký posudek PhDr. Pavla Pečinková, CSc.
přiložen certifikát autentičnosti uměleckého díla univ. prof. Jan Knotek

Rozměr: 16,5 x 12,5 cm

Aktuální cena: 42 300 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3380

Láďa Ehrlich

Název: Cesta v podhůří

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 66 cm

Aktuální cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3415