čas serveru: 05:26:00

A.D. Šubrt

Název: Předjaří

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4525

A. Maxa

Název: Podhůří

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1930, stav původní )

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4444

Název: Březový háj

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 36 x 51 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4517

A. Juříček

Název: Pohled do údolí

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 48 x 68 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4449

Název: Zátiší s ovocem a konvicí

Olej / sololit

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4508

Otto Zahradník

Olej / plátno

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4509

Otto Zahradník

Název: Jarní nálada

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4511

Kindl

Název: Vodní hladina

Olej / lepenka

Rozměr: 47 x 62 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4512

Otakar Nejedlý

Název: Pod cejlonskými palmami

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, kvalitní dubový rám, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 23,5 x 29 cm

Aktuální cena: 445 000 Kč

Vyvolávací cena: 35 000 Kč

Id aukce: 4434

Příhozy: 137

Josef Jambor

Název: Návrší u Hlubočep

Olej / plátno
( nesignováno, autorsky značeno na rubu, stav slušný )
přiložen odborný posudek PhDr. Michael Zachař

Rozměr: 42 x 49,5 cm

Aktuální cena: 35 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4464

Gustav Porš

Název: Letní krajina

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 59 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4430

Příhozy: 69

Název: Zátiší s ovocem

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 44 x 86 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4461

Název: Zátiší s kyticí

Gobelín
( nesignováno, dekorativní rám, stav slušný )

Rozměr: 50 x 68 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4468

Název: Tůň I.

Olej / plátno

Rozměr: 26 x 35 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4500

Vlastimil Beneš

Název: Ves v údolí

Olej / plátno
( nesignováno, kolem roku 1950, stav původní )

Rozměr: 65 x 80 cm

Aktuální cena: 19 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4505

Vladimír Komárek

Název: Váza

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1990, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 87 x 62 cm

Aktuální cena: 80 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 4503

Příhozy: 59

Název: V ohradě

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 17 x 23 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4490

V. Novák

Název: Cestou do vsi

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, stav původní )

Rozměr: 23 x 27 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4483

Ondřej Coufal

Název: Pokušení

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2021, stav perfektní )
Ondřej Coufal
Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Rozměr: 75 x 90 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 4417

Název: Cesta k obydlí

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 60 x 70 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4454