čas serveru: 16:00:49

Gustav Macoun

Název: Zima na Vysočině

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 49 x 58,5 cm

Aktuální cena: 21 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 3362

Gustav Macoun

Název: Podmračný den

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 45 x 60 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 4386

Gustav Macoun

Název: Zimní chalupa

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, rám v původním stavu, kolem 1915, stav perfektní )
publikováno v knize Světlo v obraze
publikováno v katalogu SPH - S.V.U Mánes
vystaveno v Jízdárně pražského hradu
obraz byl zakoupen v galerii Kodl v roce 2010

Rozměr: 71 x 85,5 cm

Aktuální cena: 115 000 Kč

Vyvolávací cena: 35 000 Kč

Id aukce: 2596

Příhozy: 71

Gustav Macoun

Název: U nás v Kameničkách

Olej / lepenka
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 28 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 553

Gustav Macoun

Název: Lesní mýtina

Olej / plátno
- vystaveno v Městském muzeu a galerii Hlinsko v roce 2019
- vystaveno v Mánesu ke 130. výročí S.V. U. Mánes
- publikováno v katalogu k výstavě Gustav Macoun

Rozměr: 95 x 95 cm

Aktuální cena: 66 000 Kč

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Id aukce: 2857

Gustav Macoun

Název: Černé jezero na Šumavě

Olej / plátno
( nesignováno, kolem roku 1911, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
přiložen odborný posudek PhDr. Michael Zachař

Rozměr: 70 x 58 cm

Aktuální cena: 28 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 3891

Gustav Macoun

Název: Stodoly ve Svobodných Hamrech

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, po roce 1918, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
vystaveno v Topičově salonu, publikováno v katalogu Macounovy výstavy v Hlinsku 2019 na str. 31

Rozměr: 53 x 70 cm

Aktuální cena: 100 000 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 3130

Příhozy: 102

Gustav Macoun

Název: Jeřabiny v Kameničkách

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1915, obraz odborně vyčištěn, stav původní )
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař,

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 41 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 2179

Gustav Macoun

Název: Podmračný den

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1916, stav perfektní )
publikováno v knize Má vlast, str. 318
Pocta české krajinomalbě, Spolek výtvarných umělců Mánes, Jízdárna pražského hradu, Galerie S.V.U Mánes Diamant

Rozměr: 115 x 125 cm

Aktuální cena: 96 000 Kč

Vyvolávací cena: 35 000 Kč

Id aukce: 1668

Příhozy: 58

Gustav Macoun

Název: Pohled na Železný Brod

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
znalecký posudek Jindřich Vydra

Rozměr: 84 x 105 cm

Aktuální cena: 35 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 2951

Gustav Macoun

Název: Zimní krajina

Olej / plátno
koncem roku 1910-1912

Rozměr: 65 x 100 cm

Aktuální cena: 28 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 2961

Gustav Macoun

Název: Cikánská ulice

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 09, odborně vyčištěno, stav perfektní )

Rozměr: 34 x 30 cm

Aktuální cena: 32 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2721

Gustav Macoun

Název: Pražské zákoutí

Olej / plátno / lepenka

Rozměr: 28 x 38 cm

Aktuální cena: 80 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2722

Příhozy: 109

Gustav Macoun

Název: Osamělý strom

Olej / plátno

Rozměr: 65 x 85 cm

Aktuální cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 5310

Gustav Macoun

Název: Vysoké nebe

Olej / plátno / lepenka

Rozměr: 60 x 64 cm

Aktuální cena: 21 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 959

Gustav Macoun

Název: Chaloupka

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1910, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 58 cm

Aktuální cena: 19 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4297

Gustav Macoun

Název: Mrazivá noc při úplňku

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 94 x 84 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6093

Gustav Macoun

Název: Roubenka

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 5590

Gustav Macoun

Název: Cesta ke stavení

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1927, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 84 x 125 cm

Aktuální cena: 60 000 Kč

Vyvolávací cena: 8 500 Kč

Id aukce: 5080

Příhozy: 66

Gustav Macoun

Název: Za humny

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 21 100 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5113